Rusko táhne opět na Prahu s Řezníkem v zádech. Chceš vlezy zadara?

V Evropě to v poslední době opět dosti vře. Rusům se Praha nikdy líbit nepřestala, jen nyní nepádí do české metropole na tancích. Psycho rave bizarní ruské uskupení Little Big bude k vidění již tuto sobotu v temném hávu matičky stověžaté v klubu Storm. Nemusíš se bát předem o chudý program, neboť stáj ZNK se o tebe až do nočních hodin bohatě postará.

Little Big spolu se Sodomou Gomorou vystoupilo již v únoru v Paříži a obě strany byly asi nadmíru spokojeni. V Praze kromě nich můžete narazit na další členy ZNK. O slovo se budou hlásit Terror Crew, které zastupují blázni Haades a Evil Dope, jako další hosty je třeba zmínit srbského zabijáka Byza nebo Lorda Lhuse.

Pokud vás láká spatření evil kaluna, liliputky a zfetovanýho ruskýho frontmana doplěné o české vládce podsvětí, doražte v sobotu do pražského klubu Storm. Jestlli stále váháš a potřebuješ více informací, můžeš navštívit událost na FB. Předprodej vstupenek probíhá na Ticketportal.cz, ale velkorysý Řezník ti nabízí zdarma 3x 1+1 vstupy, pokud odpovíš správně na naší soutěžní otázku. Své odpovědi posílej s celým svým jménem na soutez@bbarak.cz do pátka 25. září do 12:00. Do předmětu uveďte: Řezník Freak Show a do zprávy nezapomeňte uvést celé své jméno. Výherci budou informováni mailem. 

Soutěžní otázka o 3 x 1+1 vstup na akci Freak Show

Jaký název nese první dlouhohrající materiál Sodomy Gomory?

a) Bůh se utnul

b) Na konci tunelu je tma

c) Éra Déra

d) Ostatky Svatého Jidáše

Freak Show - 26. září Praha - Klub Storm
 
LIVE:
Little Big (RUS)
Sodoma Gomora // Řezník / DeSade
Terror Crew // Haades / Evil Dope
Lord Lhus (USA)
Byzo (SRB)
 
DJs:
Ill Rick
Ba2s
 
Vstupné na místě: 300,-
V předprodeji: 250,- 
 

Výherci:

Monika P.

Jaroslav Ch.

Erika J. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná