RocaWear The Hip Hop no. 7 ti nabízí vyhrát spousty cen!

Přinášíme vám jedinečnou šanci vyhrát spoustu cen. Stačí pouze odpovědět na jedinou otázku. Můžeš získat třeba volný vstupy, oblečení od skateshop.cz a rapshop.cz, slevenky GreenShop, láhev a trička od Havany anebo přímo trika s logem RocaWear The Hip no. 7. Ještě před zasláním správné odpovědi, se naskýtá otázka: “Proč vůbec dorazit na tuhle akci?“ Jak jste se již mohli dočíst v oficiální tiskovce, akce nabízí mnohé kapely, k nimž není třeba nic dodávat, ale také mnohé doplňky a bonusy. Pojďme se tedy věnovat nějakým z nich. Co třeba VIP zóna? Za co si vlastně připlatíte? Za prve je to přístup na balkón, kde se dostanete k nejlepšímu výhledu na hlavní stage, za druhé se budete moci v rámci zdravé míry občerstvit a napít úplně zdarma, za třetí se budou ve VIP zóně pohybovat známé osobnosti a skupiny, jež na akci vystoupí. Koho zde například budete moci nalézt, aniž by byl psaný na plakátech, je Pan Radu, Romeo, budějický raper Coco Jambo a mnohé další. Za poslední nemalou výhodu se může považovat dostatek míst k sezení. Tož k VIP zóně vše a co třeba ještě dalšího? Co takhle sami rapeří, kteří rozdávají podpisy a prodávají svá vlastní CD přímo na akci. Poměrně lákavá nabídka, jež stále nekončí. Na akci budou k dispozici i limitované trička s logem samotného projektu. Pokud jedno z nich nevyhrajete v soutěži, máte jej šanci získat přímo v den D a to 28. 3. 2009 v Táboře klubu Mileniu. Takto by se dalo pokračovat dále, ale pro jeden článek bylo vyřčeno už dost slov. Snad už jen, že veškeré informace naleznete na www.mafiarecords.cz a nyní už čtěte k samotnému zadání soutěže.


Zadání soutěže:
Otázka: Kdy bude další pokračování akcí ze série The Hip Hop no.? a) 16. 5. 2009 b) 16. 5. 2000 c) 20. 20. 2020 d) 1. 1. 1111 e) Nebude •

Odpovědi: Správné i špatné maily s odpovědí zasílejte na email soutez@bbarak.cz ,
Nápověda zní: „Odpověď naleznete na webu MafiaRecords.cz“ Nezapomeňte mi napsat Vaše celé civilní jméno a telefon. Do předmětu napište RocaWear HH7.
RocaWear The Hip Hop no 7 - Tábor - Milenium - 28.3.2009
(Doporučujeme přehrát ve vysoké kvalitě) na RocaWear Live stagei vystoupí Skupiny:
PSH (Praha)
Orion
Vladimír 518
Supercroo (Praha)
Orikoule
Hugo Toxx
WWW (Praha) New CD Tanec Sekyr!!!
LA4 (Praha)
Berezin (Rusko)

na Greenshop and Rapshop RnB stagei zahrají Djs:
Dj Mike Trafik (Praha)
Dj Chocolatic (Brno)
Dj Kwé (Praha)
Dj Ramel (České Budějovice)
DJ Zato (Tábor)
DJ Enemy (Praha)
Dj Brainythug (Praha)

Exhibice:
Special Beatbox show - Massive Beats Crew (Rakousko) – Mistři Světa
Half- Brothers breakers (Jihlava)
Montana Graffiti exhibition Tábor x Písek
RocaWear módní přehlídka
Footbag exhibiton by Refasky 2736

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná