RUKAHORE_SHOP_BANNER

Řezník zve na unikátní Halloween a nabízí ti vstupy zdarma!

Hned na startu letošního listopadu Prahu zahalí český horror core. Sodoma Gomora potvrzuje své silné postavení v českém rybníku a uspořádá pro vás pravou nefalšovanou záhrobní veselku. Sekundovat ji budou i další členové ZNK a floutci, které bys po setmění nechtěl potkat mimo klub.

1. listopadu propukne v Praze davové šílenství – ulice budou přeplněny výkaly a krví z útrob nevinných obětí. V klubu STORM vystoupí poprvé živě Řezník + Sodoma Gomora, které doprovodí živá formace Undead Orchestra, což je projekt složený ze zástupců kapel Hentai Corporation a Atari Terror. Jedná se o živou ultimátní show, která by neměla uniknout jak fanouškům tvrdšího rapu, tak i fanouškům tvrdší muziky obecně. Dále na této speciální halloweenské akci vystoupí i Masový Wrazi, Terror Crew s Haadesem a veterán českého undergroundu O.D.

Pokud bys chtěl vědět více o této akci, můžeš navštívit událost na FB. Předprodej vstupenek probíhá na Ticketportal.cz, ale velkorysý Řezník ti nabízí zdarma 3x 1+1 vstup, pokud odpovíš správně na naší soutěžní otázku. Své odpovědi zasílejte s celým svým jménem na soutez@bbarak.cz do čtvrtka 30. října. Do předmětu uveďte: Řezník Halloween a do zprávy nezapomeňte uvést celé své jméno. Výherci budou informováni mailem a zveřejněni v tomto článku. 

Soutěžní otázka:

Jak si říka Řezník před tím, než byl Řezníkem?

a) Marty da virgin slappa

b) Doktor House

c) Freddy Krueger

Halloween Mayhem - 1. listopadu Praha - Club STORM

Sodoma Gomora + Undead Orchestra Live Band
Masový Wrazi
Terror Crew / Haades show
O.D.

DJs:
Ill Rick
Ba2s

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Oipoloi Farkas
  • Oipoloi Farkas
  • 20.40 dne 25.10.2014

Ked ta uvidim rozkopem ta ty kokot

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná