Řezník představí světu ve Stormu svou novou desku. Chceš být u toho?

V prosinci bylo teplo, v březnu bylo horko ještě větší. To jest rekapitulace posledních dvou mejdanů ve Stormu, které měla na svých bedrech stáj ZNK. Tentokrát se však čeká teplota ostravských hutních pecí, neboť král tohoto labelu Řezník bude křtít svou novou desku „Říše za zrcadlem“. My budeme u toho a ty můžeš být s námi, pokud znáš odpověď na naši otázku.

Nehledej další název, který by tě nenapadl i pod peřinou u sledování krutopřísné krvavé lázně po desáté večerní. ZNK tentokrát jde křtít a užít si mejdan spolu s vámi. Žádný zahraniční velikán, jen na majku hlučný Zverina, který ti doveze takové rýmy a kadenci, že ti z toho bude horko i pod klimoškou. Akce se odpálí již v sobotu 7. května v pražském klubu Storm a my ti nabízíme 3x 1 + 1 vstupy a k tomu i podepsané album přímo od jeho stvořitele.

Chceš vědět o této akci více? Stačí se podívat na fb událost a zjistit, že předkalit se můžeš opět ještě za světla v Sodoma Gomora pubu. V klubu pak bude ke spatření vskutku bohatý program, kterého se zúčastní kromě Sodomy Gomory ještě Zverina, Dead Team, O.D., Horror Avantgarda a za mix pulty nalezneš Il Ricka a Ill Pepsona. Tak co chceš víc? My bychom od tebe rádi jen odpověď na otázku, kterou pošli s celým svým jménem na soutez@bbarak.cz do pátku 6. května do pravého poledne. Do předmětu uveďte „Řezník křest“. Výherci budou informováni mailem.

Soutěžní otázka o 3 x 1+1 vstup na křest Řezníka a jeho podepsané album k tomu:

Z jakého sportu má doma Řezník diplom za třetí místo?

a)      Plavání

b)      Fotbal

c)       Stolní tenis

d)      Kuželky

e)      Orientační běh

f)       Šachy

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná