Prokaž znalosti ohledně H16 a získej zbrusu nový disk Grimasa

Grimova práce byla slyšet už na EP "Jednašestka ftvojom klube", kde produkoval titulní skladbu. Ve hře je tedy od úplného začátku a za necelých 10 let toho z reprobeden v jeho studiu nevylezlo málo. Aktivní zůstal i v roce 2013 - na třetím albu své kapely "Rýmy, hudba a boh" měl nejvíce beatů ze všech zúčastněných producentů a ještě ten jen samý rok si s přičiněním Spirit Music prorazila cestu na povrch i jeho třetí sólovka "Heartbeat" s jednadvaceti zářezy a necelými třiceti hlasy od Huga Toxxxe, přes Supu a Delika, až po jeho domovskou partu. Nejčerstvější bratislavská nahrávka je na trhu s hudebními nosiči pár dní a o její originál si můžete na bbarak.cz zahrát právě teď.

Soutěž o 5 kusů Grimasova CD "Heartbeat":

1. Jak se jmenovala věc, na níž Grimo vysamploval stejný motiv jako Havoc v "Right Back At You" s Ghostfacem, Raekwonem a Big Noydem?
 
a) Monopol ft. Rytmus
 
b) Čo by si vrátil spať ft. Gramo Rokkaz
 
c) Na dne ft. H16, Moja Reč
 
2. Ze které hymny pochází rým "Killa Korec, Cigo, Dušo, Grimaso a Abe - teraz už vieš, ze sme najmocnejší v Blave"?
 
a) Idem si svoje
 
b) Nech ti nejebe II
 
c) Staré časy
 
Správné odpovědi posílejte na mail soutez@bbarak.cz do pondělí 16. prosince. Jako předmět zprávy uveďte Grimaso a nezapomeňte připojit ani své civilní jméno a korespondenční adresu. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná