Prokaž kreativitu a vyhraj V.I.P. lístky či normální vstupy na Hip Hop Kemp 2016!

Jak říká náš oblíbený instrumentální architekt Dj Iceman Fatte, hip hop je jen jeden. A to samé platí i pro Hip Hop Kemp, což je festival, který má to privilegium, že je široko daleko jediným, jehož CNN opakovaně zařazuje na seznam toho nejlepšího, co se pod širým letním nebem šustne.

8 nabitých stages,téměř 96 hodin hip hopu, 500 interpretů z celého světa a doufejme, že i více než 20 tisíc návštěvníků, kteří budou moci na výročním patnáctém ročníku spatřit jména jako Method Man & Redman, Machine Gun Kelly, Boot Camp Clik, Anderson.Paak, Pete Rock & C.L. Smooth, The Underachievers, A-F-R-O, Masta Ace, Asher Roth, The Artifacts, Jigmastas, Looptroop Rockers, Wiley, Planet Asia, Mick Jenkins, Jehst, Dj Spinna, Exile atd. atd.
 
Pokud byste u toho chtěli být ve dnech 18. až 20. srpna 2016 (warm up párty začíná již 17. 8.) zdarma, věnujte pozornost i následujícím řádkům...
 
Soutěž o 2 V.I.P. lístky v ceně 3200 korun a 2 normální vstupenky v ceně 1800 korun:
 
Úkoly jsou dva. 
 
1.) být na Facebooku fanouškem bbarak.cz
 
2.) vlastnoručně nakreslit, vyfotit a s předmětem HHK poslat na mail soutez@bbarak.cz obrázek jakéhokoliv interpreta, který letos vystoupí na jubilejním 15. ročníku Kempu. Protože se i porotce i přes dlouholetou docházku na školu umění necítí s to pusuzovat kvalitu jednodlivých počinů, do osudí půjdou všichni autoři, z jejichž díla bude patrná snaha či originalita. Ať už se pokusíte zaujmout účesem A-F-R-A, vousem Promoea, nebo si jen pohrajete s dýmem, jenž se bude vznášet nad Method Manem, budete mít šanci. A to i kdyby se Da Vinci, Munch, Michelangelo, Van Gogh či Renoire měli obracet v hrobě. Uzávěrka je v pondělí 8. srpna. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná