Projekt Solid Move je venku. Pokud máš rád živou hudbu a myšlenku v textu, zkus soutěž o kusy

Kde jsou ty časy, co se ulicemi nejen Bratislavy nesly tóny a slova legendárních skladeb A.M.O. Ty léta jsou již dávno pryč, dokonce ani samotné hudební těleso již nestojí po kupě, což však ale neznamená, že by kluci zalezli do nory. Takový Moe již přes rok deklaruje novou značku Solid Move, která v těchto dnech vydává i svůj debutový dlouhohrající materiál.

Je to živé, energické a má to hlavu i patu. Ne každý interpret se tím může honosit, ale Moe dělá hudbu, že ho baví, nikoliv, že musí. Výsledkem je dílo, které obsahuje deset stop, které tě osloví a třeba také ne. Pokud si však již zaregistroval dříve vydané klipy a singly, a přišel jsi tomuto tělesu na chuť, můžeš zkusit štěstí a vyhrát originál v naší soutěži.

Hrajeme celkem o tři kusy, proto je šanci vyhrát celkem velká. Není nad to, si rozšířit svou sbírku originálů před Vánocemi o tento kus bez finančních nákladů. Adresa je opět stejná, svou odpověď nám pošli na soutez@bbarak.cz do pátka 22. prosince. Do předmětu uveď Solid Move. Samozřejmě nezapomeň přidat i své jméno a místo, kam případnou výhru zaslat.

Soutěžní otázka o 3 kusy debutové desky Solid move:
 
Moe nebyl vždy jen součástí A.M.O nebo nyní Solid Move. Ve které formaci na počátku své kariéry ještě působil?
 
a) Názov Stavby
 
b) Trosky
 
c) Psyché
 
d) Dogheads
 
e) Kontrafakt
 
f) Dramatikz
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná