Proč jít na českou premiéru J.Coleova kámoše Base? Zde je minimálně 5 důvodů + soutěž o 2x2 vstupy!

Bas – čistá, usměvavá, jednatřicetiletá pokora ze stáje Dreamville Records, která patří pod křídla a dredy jednoho z nejúspěšnějších lidí v tomhle hudebním proudu a to samotnýho J.Cola. Ten se s Basem seznámil někdy okolo roku 2000 na universitě St. John, kde byl i jeho mentorem a zasvětil ho do krás hiphopovýho světa. Basův styl se line tudíž v podobný atmosféře, ALE URČITĚ NENÍ STEJNÁ! Podobná energie, ale rozhodně úplně jiná příchuť a pokavaď mi nevěříš, tak není nic jednoduššího, než se o tom přesvědčit na vlastní chlupy v uších 18.3.19 v Chapeau Rouge. Fláky z jeho nejnovější desky „Milky Way“ Tě o tom určitě přesvědčí. A důvodů je minimálně pět...

1) Tenhle drobeček je neskutečnej světoběžník a už od děctví žil například v Kataru, Paříži, Jamajce a nyní v Queensu. Jeho rodiče jsou navíc Súdánci a Súdán bere jako svůj druhej domov, kam se neustále vrací. A kdekoliv žil, tak ho doprovázela hudba, takže jeho hudební rozmanitost je minimálně stejně obří, jako spotřeba Bechera na Pražskym hradě.
 
2) Protože v klubu vás jeho přednes naprosto pohltí. Energie, muzikálnost, odzbrojující vibe a široká lyrická paleta možností, kterou si ještě nezažil(a).
 
3) Protože podle servru XXL je tohle Basovo nejsilnější a nejvíce zvukově nejambicióznější album.
 
4) Protože, když se mu tady bude líbit a řekne to na vánočním večírku Dreamville Records svýmu šéfikovi J.Colemu, tak by mohli do Čechie dorazit někdy společně.
 
5) Protože tenhle napravenej ex-dealer, kterýho střelili v pubertě do nohy při dýlování bylinek si vyprodaný Chapeau Rouge bez debat zaslouží!
 
A soutěžní otázka o 2x2 free vstupy je následující. Foto coveru z Basova nejnovějšího alba „Milky Way“ je pořízená z jakého státu?
 
A) Paříž
B) Jamajka
C) USA
D) Súdán
 
Na správnou odpověď netrpělivě čeká mail soutez@bbarak.cz do 14. března. A jako předmět zprávy uveď BAS a kromě celého civilního jména prosím přilož i nejrychlejší kontakt na Tebe. Hodně zdaru!

Mr.Ziky Zí

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná