Praha po svátcích přitopí v Brně. Kdo vyhrál CD a lístek?

Kdyby přijela nějaká současná brněnská skupina do Prahy, směle hádám, že by klub nevyprodala. Šance, že se Penerům strýčka Homeboye podaří na brněnském výjezdu zaplnit tamní Flédu, už je však o poznání větší, že? Výsledek bude možno v rámci pokračování noci XMass Hell ověřit nedlouho po Štědrém dnu - ve čtvrtek 27. prosince.

Protože Orion i Vladimir momentálně vytváří v Trafikově studiu sólo desky, zástupci BiggBossu slíbili, že kromě notorických věcí dají Štatlu (předprodej) ochutnat také nějaké ty novoty. Navíc mají připraveného hosta, jehož jméno je tak tajné, že když jsme chtěli vypátrat jeho totožnost, bleskurychle se po něm slehla zem v podzemí i nadzemí.
 
Kromě PSH si v moravské metropoli zaštěká Smack One, jenž pokřtí své nedávné debutové LP, na jehož obsah si udělali chvilku i Ori, Hugo Toxxx, Mike Trafik nebo DJ Wich.

Soutěž o 5 lístků na Flédu a stejný počet CDs:

Kterým fotbalovým klubům přejí členové PSH?

a) Dukla, Střížkov

b) Sparta, Slavia

c) Bohemians 1905, Viktoria Žižkov

S předmětem Fléda můžete směřovat správnou odpověd na tento mail až do úterý 25. prosince, s tím, že připojte i celé civilní jméno. O případné výhře budete ve svých schránkách informováni tentýž den. Hodně štěstí!

Vyhodnocení soutěže: 

Správná odpověď byly kluby Bohemians 1905 a Viktoria Žižkov. CD a lupen putuje k těmto čtenářům:

mike.phoenix(at)seznam.cz
dextakilla(at)email.cz
basshunter.dota(at)gmail.com
adamec.jn(at)gmail.com
Zyelena(at)seznam.cz
 
Díky za účast a gratulace!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná