RUKAHORE_SHOP_BANNER

Praha hostí další křest. Chceš být u toho díky naší soutěži za nulový peníz?

Mladá krev má lokty. Má totiž hlad a chuť uspět. Má tu sílu nabalit na sebe svou generaci, která s ní pak může během kariéry růst. Příkladem je třeba i Renne Dang, který v minulém roce uspěl u veřejnosti s debutovým albem Con Lai. Před pár týdny vzniklo třetí pokračování Zmrdlife a trilogie byla završena. Jak již naše recenze napověděla, jedná se o silné věci s výpovědní hodnotou. Proč tomu nedat šanci jen v přehrávači a zkusit si autorův projev i naživo?

Jeden z členů stáje Blakkwood svůj nový materiál křtí již v pátek 13. dubna v pražském klubu Uhelna. Možná bude natřískáno, že se bude stát až u toalet, ale i tak Renne Dang věří, že nějaké místečko navíc by se našlo ještě pro pár výherců. Věnoval nám 2 x 2 vstupy do této soutěže, proto je na vás, jestli zkusíte štěstí a za týden v pátek zavítáte na zmíněnou adresu. Pokud tě zajímá hlubší info, zkus fb událost.

Jak již bylo oznámeno, hraje se o 2 x 2 vstupy. Pokud znáš odpověď na nepříliš záludnou otázku, pošli nám ji na soutez@bbarak.cz do středy 11. dubna a do předmětu uveď „Dang - křest“. Nezapomeň také přihodit své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na křest Renne Danga:
 
Ve kterém filmu se Renne Dang inspiroval při svém kníru, který lemoval v posledních týdnech jeho tvář?
 
a) Pán Prstenu
 
b) V jako Vendeta
 
c) Harry Potter
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná