Prago Union v Akropoli. Zdarma a v nové mikině?

Není potřeba je nijak dlouze představovat. Kato a Maro jsou totiž profláklé postavy tuzemské scény a jejich poslední album Smrt Žije je důkazem toho, že i velice relevantní partou. Již tento týden potěší pražské fans koncertem v žižkovském Paláci Akropolis. Ty můžeš díky svému oblíbenému webzinu být u toho všeho zdarma.

Pragovka má za zády nově složenou kapelu v sestavě kapelník a baskytarista Ondřej Hauser, kytarista Antonín Dlapa, bubeník Oliver Lipenský, beatboxer Jen Hovorka a DJ Ramel. Již tato sestava napovídá, že shows budou fresh a zároveň nechybí ani jeden zvukový element klasického hip hopu. Na akci nebude chybět ani stoupající talent Douny, kterého podpořil beatem i DJ Fatte. A celou akci otevře The High Corporation, československý kvartet kombinující hip-hop a soul s elektronikou a zpěvem Ashley S. Abrman. A to vše již 28.6., od 19:30. Akce je pořádaná pod hlavičkou Everything Goes Booking a Tiskárny Na Vzduchu.

A my samozřejmě rozdáváme hmotné statky ve formě dvou vstupů a originální mikiny Prago Union, kterou si výherce převezme na místě. A cesta k výhře je jednoduchá, stačí odpovědět na pár našich otázek a to nejpozději do  27.6., 22:00, na adresu marty@bbarak.cz , s předmětem Soutěž Prago Union.

Otázky:

1. Se kterým producentem Kato zatím nespolupracoval?
a. Maro
b. DJ Fatte
c. Special Beatz

2. Kterého amerického rappera ulovili Prago Union na feat?
a. 50 cent
b. Masta Ace
c. Necro

Detaily akce najdeš přímo na facebooku a lístky v předprodeji pořídíš na GoOut.cz. Tak váhej a soutěž, nebo rovnou přijeď uzavřít klubovou sezonu ve společnosti kvalitních muzikantů.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná