Pojďte blíže, co chcete navštívit Hip hop žije s Mobb Deep zdarma

Do startu bratislavského festivalu Hip hop žije, na němž bude vystupovat snad každé jméno, které na rapové mapě našich východních sousedů něco znamená, zbývá necelý měsíc. Headlinerem, který v prostoru Zlatých písků udeří v pátek 28. června, jsou Mobb Deep. To, jestli spolu s nimi náhodou nepřijede i Alchemist, Big Noyd či někdo z Infamous Mobb, v tuto chvíli netušíme, ovšem soutěž, která vás při troše štěstí dostane na místo činu zcela bez nákladů, již zařídit umíme.

Český jazyk budou v hlavním městě Slovenska zastupovat PSH, Ektor & Dj Wich, Idea, Tafrob, Jay Diesel, El Nino, MAAT, Morelo nebo Revolta.

Soutěž o 4 lístky na fest Hip Hop žije:

Jak se jmenuje klasický hiphopový song, jehož originální sample pustil Dj Jazzy Jeff během svého setu (od času 4:41) za nevěřícného kroucení hlavou Questlove Thompsona z The Roots?
 
Protože jde o triviální věc, výběrem možností bychom vás nechtěli iritovat. Správnou odpověď čekáme na mailu soutez@bbarak.cz do neděle 16. června Jako předmět zprávy uveďte Hip hop žije a nezapomeňte ani přidat své celé civilní jméno. Snad bylo řečeno vše - nyní už jen zbývá popřát laskavému čternáři hodně štěstí.

Vyhodnocení:

Dorazilo necelých 150 odpovědí, správná odpověd byla "Shook Ones Part II" a ti, kteří se na festival podívají zdarma, jsou:

Věra P.
Žaneta J.
Lukáš H.
Barbora S.
 
Výhercům gratulujeme! Instrukce o volném vstupu najdete na mailu, ze kterého jste posílali odpověď. Ostatním děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí v příští soutěži.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Rodrigo Vidarte Varg
  • Rodrigo Vidarte Varg
  • 12.18 dne 18.06.2013

kdy bude vyhodnocení ?

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná