Pojďte blíž ti, co se chcete vydat na pražské koncertní setkání Moma a AK zadarmo

Nuda v Praze? Předposlední dubnový pátek ji v metropoli nehledejte. Kromě Marpa v Malé sportovní hale by měli brát rapoví fanoušci v potaz také smíchovskou Uhelnu, ve které se bude podávat atraktivní menu o třech chodech.

V prostoru, ve kterém už koncertovali i Pio Squad, Moja Reč, Ego, Pil C, Hugo Toxxx, Zverina, Vladimir 518 či zástupci Blakkwoodu, zažije premiéru ostravský triumvirát AK, jehož členové Sergei B, Pastor a Dj Bussy se vrátí do hlavního města několik týdnů po vyprodaném křtu své poslední desky "Bída & Bolest".
 
Kromě Candymanea, na jehož mixtapu "Cocaine Cowboy" ceníme hned několik super věcí a který je v Uhelně téměř rezidentním rapperem, dojde i na návštěu z Bratislavy. Své pražské fanoušky dorazí pozdravit pěti alby vyzbrojený Momo, jenž v srdci Starého kontinentu mnoho sólových koncertů neměl a v pátek tak nabídne to nejlepší ze všech svých nahrávek "Nepatrím medzi…", "Stratená rovnováha", "Za Očami", "Rival" a "Heroin"-
 
 
Soutěž o 3 x 2 vstupy do páteční Uhelny:
 
Koho Momo nedissoval v památné "Škole rapu"?
a) Rakby
b) Šegi
c) Suvereno
d) Kali
 
Na vaši správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do čtvrteční půlnoci. Jako předmět uveďte Uhelna a nezapomeňte přiložit ani civilní jmého a kontakt. Hodně štěstí!
 
Správná odpověď byla Šegi. Po dvou lístcích vyhrávají Petra P., Jan H. a Tomáš P. Gratulujeme!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná