Pojď s BBarak.cz zažít legendární show zcela zdarma

Již 15.5. Rock Café otevře své brány z příležitosti koncertu americké legendy, která vydávala pecky ještě dřív, než se někteří z nás narodili. Pionýři hip hopové kultury v pohodlí pražského Rock Café můžeš zažít i ty. A díky BBarak.cz zcela zdarma.

Je to neuveřitelných 38 let, co vyšel největší hit kapely, Rapper's Delight. Notoricky známý beat nebo legendární hlášky, které zlidověli a byli recyklovány mnoha dalšími rapery zná snad každý, kdo ma uši. Big Bank Hank, Master Gee, Wonder Mike, Hendogg. Toť původní sestava Gangu, který založila překvapivě žena jménem Sylvia Robinson. Neskonalé díky této dámě.
Malo kdo však ví, že Big Bank Hank si vypujčil (čti ukradnul) texty od Grandmaster Caz-e. Když Caz a Flash slyšeli Rapper's Delight v rádiu, nemohli věřit svým uším. Avšak nechali Sugar Hill ať dále používá jejich text, jelikož to bylo poprvé v historií, kdy se povedlo rapu obsadit jakékoliv příčky v komerčním éteru. A tak se zrodila legenda, která dnes čítá miliony prodaných výlisků a pět studiových alb.Naposled v České Republice byli před deseti lety. Žádné příště možná už nebude. Všem borcům je řádně přes padesát a svou kariéru můžou pověsit na hřebík kdykoliv. To jim však nebrání rapovat s vervou, jako kdyby vydali právě svůj debut. Energie, kterou odevzdávají davu je obrovská a ty bys u toho neměl chybět! Brány Rock Café se otevřou již v 9 hodin a hlavy rozkýve a nohy roztančí pražský DJ Vatra. A díky Rock Café a BBarak.cz u toho můžeš být zdarma! Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a učinit tak do půlnoci 13.5.2017. Odpovědi zasílejte na email soutez@bbarak.cz, s předmětem zprávy Sugarhill Gang Soutěž. Soutěžíme o 3x1 vstup!

Open: 21:00
Vstup: 430,- + poplatky / předprodej v Rock Café (út-pá 16-22, so 17-22) a v síti GoOut.cz
Na místě: 500,-
Klub: Rock Café, Národní Třída 20, Praha 1, 11000

Jak se jmenuje člen kapely SugarHill Gang, který již nežije?
a. HenDogg
b. Big Bank Hank
c. Wonder Mike

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná