Paulie s Kennym svolávají své sympatizanty do smíchovského podzemí. Chcete vstupy?

Čerstvě devětadvacetiletý Pablo Garandino a jeho dvorní kolega ve zbrani Kenny Rough vystoupí v Uhelně už v pátek 21. října. O čem to celé bude není nutné hlouběji rozebírat. Jedny z nejzásadnějších postav Ty Nikdy Labelu doprovodí na smíchovské půdě jejich dlouholetý hypeman Roseck. Dorazí ale i Djs Lu2 a Poeta.

Tento večer si rozhodně poznamenej do svého diáře, protože nabitý podzim v Uhelně pokračuje! Tento páteční večer se bude řadit mezi ty, které pojedou na plný pecky a bude se o nich ještě dlouho vyprávět ! Pokud nemáš rád tlačenice, neváhej a investuj do sebe ! Vstupenky do VIP lounge, kde na tebe čekají speciální ceny drinků, rautové občerstvení, private WC a další vychytávky jsou dostupné v předprodeji Ticketstream.cz za 350 Kč / na místě 450 Kč. Základní vstupné pořídíš za 150 Kč/ na místě 200 Kč.
 
 
Soutěž  o 2 x 2 lístky do páteční Uhelny:
 
S kým ještě Paulie nikdy nespolupracoval?
 
a) Lenny
b) Separ
c) Kato
d) Martin Svátek
e) Ego
f) Supa
g) Pastor
h) Jakub Děkan
i) Oliver Lowe
j) Lyrik
k) Erika Fečová
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do páteční dvanácté hodiny odpolední. Jako předmět zprávy uveďte Uhelna a kromě civilního jména prosím přiložte i kontakt, prostřednictvím něhož vylosované informujeme o převzetí lístků. Hodně štěstí!
 
Správná odpověď byla pastor - lístky vyhrávají Jan H. a Ondřej K. Gratulace
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná