Paulie Garand si zkusí podmanit pražský klub Storm. Chceš být u toho gratis?

Jeho diskografie je bohatá jak zámožný podnikatel a na svém kontě má již celou řadu hitů, se kterými nejednou objel celou republiku. Někdo jeho tvorbu zbožňuje, jiný mu nemůže přijít na jméno, ale pravdou je, že tu je, a to poměrně už dlouho. Nyní se liberecký rodák Paulie Garand pokusí vyprodat pražský klub Storm pro dobrou věc. Stane se tak v sobotu 17. března a i ty můžeš být u toho.

Tak jako před pár týdny Strapo, Indy nebo LA4, tak i Paulie Garand podpoří benefiční akci ve Stormu. Během večera budeš moci na podiu spatřit také Jakuba Děkana. Výtěžek bude použit na výmalbu dětských nemocničních oddělení s primárním zaměřením na dětskou onkologii. Pokud máš však v peněžence vítr a nemůžeš na dobrou věc přispět, nezoufej, i tak se nabízí možnost si tento mejdan nenechat ujít. Stačí správně odpovědět na naší soutěž. Pokud tě zajímá také víc informací o této akci, zavítej na fb událost.

Opět hrajeme o 2 x 2 vstupy, ale jako bonus tentokrát dostaneš s volňásky také nějaký ten merch. Adresa pro správnou odpověď je i po letech beze změny, pošli nám ji na soutez@bbarak.cz do středy 14. března a do předmětu uveď „Garand -  Storm. Nezapomeň také přidat své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na Benefiční koncert ve Stormu:
 
Kterého architekta uctil památkou Paulie Garand v klipu "Pavučina lží" z roku 2012?
 
a) Jan Kaplický
 
b) Karel Hubáček
 
c) Josef Gočár
 
d) Bohuslav Fuchs
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná