RUKAHORE_SHOP_BANNER

Páteční finále Hip Hop Olympiády v Chapeau nejen s Restem a Fattem

5 Elements - Hip Hop Olympiáda, soutěž, která probíhá ve spolupráci Chapeau Rouge, Rádia Spin 96,2 a nadace O2ThinkBig, míří ke svému vrcholu! Klání, které zasahuje všech pět elementů hip hopu bude znát svoje vítěze už v pátek 9. března, kdy se v Chapeau Rouge uskuteční závěrečné souboje těch nejlepších z přihlášených.

Vše odstartuje v 17 hodin preeliminací kategorie Freestyle battle a budou následovat i další disciplíny. Nebude chybět ani battle mezi vítěznými bboys  Tellym a Batmanemz nedávného break dance klání, které proběhlo koncem února. Exhibici předvedou Prago Fornia, vítězové kategorie Nejlepší break dance crew. Zápolení proběhne i v dalších kategoriích a těšit se můžeš na Czech Beatbox Battle, Mistrovství ČR v beatboxu s postupem na Mistrovství světa pod taktovkou DaSkaRecords, Freestyle Battle, Battle kapel, DJs Battle, Battle producentů nebo Graffiti sketch battle.  Do 5 Elements se přihlásilo několik stovek soutěžících a porotci jednotlivých kategorií z nich vybrali ty nejlepší, kteří se porvou o prvenství právě v pátek před publikem i zraky samotných porot.

 Kromě toho nesmí chybět ani pořádný mejdan! Nejvíce návštěvníků asi dorazí na vystoupení porotců Resta& DJe Fattea, před kterými zahrají Lara 303 nebo Khomator, kteří rovněž zasedli v porotách olympiády. Kromě finalistů kategorie Nejlepší DJ se za gramofony objeví DJ Rockstar, který 9. března oslaví narozeniny, tudíž mu můžete v rámci finálového večera i srdečně popřát. Seznam těch, kteří se postarají o zábavu až do ranního kuropění, by nebyl kompletní bez jmen jako DJ Maztah, DJ Kwé, DJ BA2S nebo Djane Supet. Prošvihnout byste neměli ani beatboxovou sekci, protože v rámci ní vystoupí BeatBurger band s hostovačkou německého BeeLowa (BeatBox Battle®), En.Drua (Mako!Mako) či Sifona (WWW/Bigg Boss).

Zkrátka na tomhle mejdanu byste neměli chybět! Podpoříte svije favority mezi finalisty, užijete si mejdan a ještě se dozvíte, kdo si rozdělí ceny od Rooftop studia, Repro studia, Audiolightu, Kytary.cz, Queens.cz, Cartoon-shop.cz, TyNikdy.cz, jazykové školy Polyglot, Trashmade.cz, Paintballgame.cz, Frag.cz a mnoha dalších. Na webu http://www.hiphopolympiada.cz/ najdete všechny informace, novinky a můžete si zde poslechnout přihlášené kapely, beatboxery nebo producenty. V hlasovací anketě můžete ocenit ty, kteří se líbí nejvíce právě vám.

Den po finále, tedy 10. března můžete do Chapeau Rouge vyrazit od 14:00 na workshopy, které se budou věnovat beatboxu nebo kapelám a DJs. Dozvíte se něco o tom, jak dělat správně svoje promo nebo jak se dobře připravit na nahrávání ve studiu a dostanete možnost podělit se o své zkušenosti.

Vstupenky na finálový večer jsou k dispozici za přátelských 100,-Kč a můžete si je zakoupit již nyní na barech klubu Chapeau Rouge. Takže hodně štěstí všem finalistům a těšíme se na všechny 9. března v Chapeau Rouge, kde si ve všech 3 patrech dosyta užijete všech elementů hip hopu!

U nás můžete o 2x2 vstupenky soutěžit a to do zítřejšího poledne. Stačí když nám napíšete, kde se finálový večer Hip Hop Olympiády koná. Své odpovědi spolu se jménem a tel.kontaktem posílejte na info@bbarak.cz.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná