Ostravská stáj AK zacílí opět na Prahu a nebude sama. Chceš vlezy gratis?

V minulém roce oslavila ostravská stáj AK deset let ve hře a výsledkem byla unikátní tour, která zacílila na celou republiku. Samozřejmě, že se Sergei Barracuda a Pastor ukázali i v Praze a bylo plno, proto nic nebrání tomu se vrátit opět na místo činu. Stane se tak již za pár dní v pražském klubu Storm a máme pro vás další soutěž, která vás může na místo činu dostat zcela zdarma.

Pokud tě láká zavítat v pátek 4. května na tento mejdan, nepromeškej tuhle šanci. Oba interpreti s DJem Bussym v zádech totiž neplánují, že by se hned do matičky stověžaté zase podívali. Na místě činu se objeví také ze stáje Hypno 808 Igor White Russian s DJS Huclberry a Frank Flames nebo Wako. Docela slušná porce rapu, která stojí za vaší pozornost. Kdybys chtěl vědět více, zkus navštívit fb událost.

Hrajeme tedy opět o 2 x 2 volné vstupy, které můžeš získat poměrně snadno. Svou správnou odpověď na soutěžní otázku pošli na soutez@bbarak.cz do čtvrtka 3. května a do předmětu uveď „AK - Storm“. Nezapomeň také přihodit své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na koncert stáje AK ve Stormu:
 
Ve kterém uskupení začal Barracuda svou kariéru?
 
a) Safari
 
b) Fuerza Arma
 
c) 3RS
 
d) DeFuckTo
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná