Oslavte šestnácté narozeniny Hip Hop Kempu zadarmo. Hraje se o klasické vstupy i V.I.P. lístky

Tento článek nebude obsahovat žádnou omáčku. Váš oblíbený server Bbarak.cz právě teď vyhlašuje soutěž o lístky na šestnáctý ročník Hip Hop Kempu, na němž už za necelý měsíc vystoupí kupříkladu Common s Robertem Glasperem a spol., Jedi Mind Tricks, Diggin´ In The Crates Crew, Oddisee, Kool G Rap, Main Source, Rah Digga, Apollo Brown s Skyzoo, Verbal Kent, Grammatik či Alltta, což je nový a dle mnohých velmi zajímavý projekt dua 20syl a J.Medeiros.

Protože jsou k dispozici čtyři poukazy do hiphopového ráje (dva klasické lístky a dvě v.i.p. vstupenky), beznákladovou cestu do hradeckého Festivalparku vám zkříží stejný počet úkolů...

Soutěž o 2 lístky a 2 V.I.P. lupeny:

1.) Je třeba být fanouškem bbr.cz na fcb (https://www.facebook.com/bbarakmagazine).
 
2.) V úvodu kterého klasického Commonova songu zazní slova "The revolution will not be televised. The revolution is here"?
 
3.) Jak se jmenoval Bustův kolektiv, jehož první dámou byla Rah Digga?
 
4. Pošlete vaši nejbláznivější kempovou fotku z jakéhokoliv z předešlých patnácti ročníků festivalu.
 
Na vše čeká mail soutez@bbarak.cz do středy 9. srpna. Jako předmět uveďte Hip hop kemp a kromě civilního jména přidejte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!
 
Výherci dvou v.i.p. vstupů se stali Vladimír Z. a Martin D. Normální vstupenky získávají Jiří K. a Renata B. Gratulujeme!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná