RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nestihl jsi ještě obstarat lístky na křest Marpa? Dáváme je do placu!

Pokaždé, když Marpo realizoval v posledních letech něco v Praze, byla atmosféra cejtit již na Černém mostě a zážitek byl nezapomenutelný. Skvěle synchronizovaná show Troublegangu, zajímaví hosté a efekty, které připomínají silvestrovský ohňostroj. Nyní je venku nová deska Lone Survivor a Marpo se chystá zbořit Malou sportovní halu Icheba. Kdy? Již v pátek 22. dubna.

Skoro bych zapomněl, že jsem se tě chtěl zeptat, jestli už i ty máš svůj lupen. Fakt ne? Nebyl čas nebo peníze? Na to za se vykašli a pojď zkusit štěstí v naší soutěži, která tě tam dostane zadarmo. Stačí odpovědět na naší záludnou otázku, ale jelikož jsi jistě jeho skalní fanda, budeš to vědět s přehledem. Ono ujít si další velký křest a hosty typu Ektor či Separ by bylo přeci na škodu, ne?

Karty jsou již rozdané a je jen na tobě, jak se k tomu postavíš. Není přece nic jednoduššího než poslat svůj tip na správnou odpověď na náš mail soutez@bbarak.cz do čtvrtečního poledne 21. dubna. Do předmětu uveď „Marpo - křest“ a nezapomeň připojit i své jméno a adresu.

Soutěžní otázka o 2x2 vstupy na křest Marpa

Kdo se objevil v hlavní roli filmu, podle kterého se Marpo pojmenoval své nové album?

a) Leonardo DiCaprio

b) Matt Damon

c) Jack Nicholson

d) Mark Wahlberg

e) Sylvester Stallone

f) Jason Statham

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Michaella Absollonov
  • Michaella Absollonov
  • 18.58 dne 25.04.2016

d) Mark Wahlberg

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná