Nepoužil tady někdo stroj času? Trosky a Peneři se potkají v Roxy

Když to přeženeme, Trosky jsou pro československý hip hop něco jako Sugarhill Gang nebo Grandmaster Flash a Furious Five pro ten americký. Reprezentují kořeny i kontinuitu a jsou jedni z architektů, kteří se vám možná nemusí líbit, ale musíte je respektovat.

Od jejich kultovního CD nosiče uplynulo neskutečných dvacet let a Midi s Vecem se při té příležitosti rozhodli uspořádat mini turné, které pamětníkům i otevřené mladé generaci představí skladby, na kterých vyrostla jedna generace. "Zakázané uvolnenie", "Tozmemi"...je třeba pokračoat?
 
Pokud jde o pražskou zastávku, která má punc jediné české, za gramofony budou stát ostřílení nestoři Dj Gabanna a Dj Jazzy, s tím, že vizuální stránku věci zařídili legendy slovenského vídžejingu Braňo Vincze a Zden. Protože se oprašovaly i VHSky, na unikátní projekci by měly být představeny klenoty z archívu účinkujících.
 
A protože předskakuje nejen Zverina, ale i tuzemští generálové Peneři strýčka Homeboye, onen večer by mohl obstát i v konkurenci Outlawz, kteří ve stejnou dobu koncertují jen o pár kilometrů dál.
 
Soutěž o 2 lupeny do Roxy:
 
Kterému městu se přezdívá Calex City?
 
a) Trnava
b) Bratislava
c) Zlaté Moravce
d) Trenčín
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do úterý 21. listopadu. Kromě předmětu Trosky nezapomeňte připsat i civilní jméno a nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!
 
Správná odpověď je c) a výhercem se stal Roman Ř. Gratulace!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná