Neplaťte za Gavlyn, Reverii, Sharlotu & Aless ani korunu!

Nadešel čas připomenout si turné GAV a REV European Tour 2016! Na prvního máje se v pražském klubu Uhelna rozezní rap z Los Angeles v podání dvou rapperek Gavlyn a Reverie. Kalifornské female emcees do Evropy společně vyrazily v doprovodu DJky Lala. Tourné startuje jejich vystoupením v Česku. Poté pokračují do Francie, Rakouska, Německa a Švýcarska. Zahraniční návštěvě předskakují dvě milované i nenáviděné dámy česko-slovenského rapu Sharlota a Aless.Vstupenky jsou stále dostupné v předprodeji sítě Goout.

Hudba GAVLYN je inspirována zejména starou dobrou funk music 60. a 70. let. Jednoho dne se rozhodla věnovat naplno hiphopu, ale hiphop není jejím jediným zdrojem inspirace. Gavlyn sama říká: „Pro hudbu je důležitá především otevřená mysl a schopnost nelimitovat sám sebe“! Dá se říct, že je Gavlyn jediná svého druhu. Určitě především pro její svěží inspiraci v hudbě 90. let, v kombinaci s jejími moderními akcenty, unikátním hlasem, autentickými vibes a přímým tahem na branku. Díky těmto vlastnostem se řadí mezi vzácnou a omezenou skupinu autentických interpretů.

Když už si někdo zvolí umělecké jméno REVERIE, dá se předpokládat, že se jedná o pořádného snílka. Reverie totiž v angličtině popisuje doslova a dopísmene každodenního snílka. V jednom ze svých posledních příspěvků na Instagramu REV vyznala do hloubky svůj život, zrod svojí lásky k hiphopu a v podstatě i to, jak je možné že je věčným snílkem. Více o tom, jak jí hihop změnil život a jak může změnit život i vám se dozvíte na jejím LIVE vystoupení v pražském clubu Uhelna!

„Jsem Reverie. Dítě devadesátek. Narodila jsem se a vyrostla v Los Angeles. Poslouchám hip hop už tak dlouho, že už si ani nevzpomínám, kdy to přesně začalo. S undergroudhiphopem jsem se seznámila, až jakostarší dorostenec.Následně se nemohlo stát nic jiného než to, že moje láska k hip hopu ještě více zesílila. Aniž bych předem mohla předvídat, o jak velkou sílu půjde.

V pubertě jsem si sáhla pořádně na dno, rázem jsem se v LA začala mít pekelné problémy. Stala jsem se součástí gangu, začala jsem být závislá na drogách, zažila jsem si první velké pouliční bitky, krádeže, jaké to je být zatčená, utíkala jsem před prasaty, dělala graffiti, bojovala s depresí a všemi dalšími příkořími, které tento druh životního stylu nutně obnáší. Ze střední jsem odešla v 16 letech a následně se do nízase vrátila, aby mě případně jednou v posledním ročníku mohli vyhodit za tagování a bitky.

Tou nejdůležitější stálicí v mém životě zůstala láska k hiphopu. Po pravdě věřím v to, že mi hiphop tenkrát zachránil život.

Minulý týden mi bylo 26 let.

Právě teď, když píši tyto řádky, jsem na svém již sedmém turné ve Francii jako headliner.Ve Spojených státech jezdím turné po celé zemi pravidelně. Mám vlastní oděvní značku. Před několika měsíci jsem poprvé vystoupila v Brazílii.  Jsem nepopsatelná, nezávislá.Píši si svoji hudbu, podílela jsem se na polovině svých videoklipů. V současné době mám 132,000 lajků na Facebooku,  8 milionů shlédnutí na Youtube, atd.

Hiphop vážně zachránil můj posranej život. Moje hudba je hluboce personalizovaná a poetická.

Každý den dostávám zprávy od svých fanoušků, kteří mi touží sdělit, že jsem je uchránila od sebevraždy, zneužívání drog, nezdravých vztahů, od čekoholiv co vás napadne. Je to pro mě něco neuvěřitelného. Když vím, co všech může moje hudba dělat pro lidi.

Hiphop mi zachránil život. Nechte ho, ať zachrání i ten váš!“

GAVLYN and REVERIE w/ DJ LALA

Uhelna Restaurant and Music Club, Štefánikova 18/25, Praha 5

support: Sharlota, Aless, DJ Nester

1. května 2016

Vstupenky

Soutěž o 2 x 2 lístky na nedělní koncert:

Kde hledat Uhelnu?

a) Holešovice

b) Libeň

c) Vinohrady

d) Smíchov

Správnou odpověď prosím směřujte na mail soutez@bbarak.cz do nedělní půl čtvrté odpoledne. Kromě předmětu Uhelna nezapomeňte ani na své civilní jméno a kontakt, prostřednictvím něhož vás bude možno v 16:00 kontaktovat o případné výhře.

Správná odpověd byla Smíchov. Po dvou vstupenkách obdrželi Ondřej H. a Lucie Váňová. Gratulujeme!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná