Nemáš ještě novou desku Troublegangu? Zkus své štěstí u nás!

Na koncertě toto spojení funguje už nejeden podzim, proč ho tedy nestvrdit společnou plackou? TroubleGang podsouvá posluchačům novou desku, na které můžete zastihnout Marpa, Wohnouta, Ironkapa a Partyboie. Album plné kontrastu ve zvukovém i textovém hávu nabízí to, co je fanouškům TG klanu vlastní, proto se dá očekávat úspěšný prodej. A co se neprodá, to se rozdá, stejně jako kusy, které nám Marpo předal pro vás, abyste si o ně zahráli.

Ptát se neustále na hlavní tvář Troublegangu Marpa mi již přišlo lehce klišé, proto bych se spíše zaměřil na zbylé tváře týmu s mikrofonem v ruce. Wohnout plánuje vydat nové album, ale nás by zajímalo, jestli znáte název toho předešlého z roku 2008. A aby to nebylo ještě tak lehké, druhá polovina odpovědi by měla obsahovat název kapely, ve které působil Ironkap.

K dispozici máme hned dva kusy, které vám rádi přenecháme. Pokud bys byl rád vlastníkem jednoho z nich, pošli nám svou odpověď na soutez@bbarak.cz do pátečního poledne 16. října. Do předmětu uveďte „TroubleGang soutěž“ a nezapomeňte připojit i vaše jméno a adresu.

Soutěžní otázka o dva kusy alba TroubleGang

Jak se jmenuje album Wohnouta z roku 2008 a v které formaci působil dříve Ironkap?

A) Nadáváš mi / Neplatná identita

B) Stěžuješ si / Oblast 51

C) Nadáváš mi / Oblast 51

D) Stěžuješ si / Neplatná identita

Správná odpověď je "Stěžuje si / Neplatná identita" a výherci CDs se stali Jan H. a Vítek T. Graulujeme!

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná