Nemáš ještě novou desku Slipa a Hajtkoviče? Zahraj si o ni!

Posloucháš tuzemský rap už nějaký ten pátek a nevíš kdo je Slipo? Dobrá, hádám, že sis ze mě chtěl po ránu trochu tropit žerty, nicméně máš už jeho desku doma? Opravdu ne? A Chtěl bys? Zodpověz nám dvě jednoduché otázky, která prověří tvé sympatie k tomuto autorovi a je tvá…

V dubnu vyšla dlouho očekávaná deska „Kde je rap“, na kterou fanoušci Slipa čekali neskutečných 19 let. Produkci si na svá bedra naložil jeho dlouholetý parťák a kamarád Hajtkovič. Pokud jsi vyznavačem pouličního rapu z Petržalky, neměl by ti tento kus jistě ve sbírce chybět.

Zajímavý je výčet hostů, který obsahuje zvučná a osvědčená jména slovenské scény. A pokud bys rád měl originál ve svých rukách, zodpověz mi otázku, kterého z možných hostů na desce nenalezneš.

a)  Rytmus

b)  Šegi100

c)  Orion

Druhá otázka prověří, zda sleduješ i Slipovu minulost, nebo jsi k jeho osobě přišel jako slepý k houslím. Které formace nebyl Slipo členem?

a)  Nazov Stavby

b)  L.U.Z.A.

c)  Drvivá Menšina

Své odpověi nám zašli na adresu soutez@bbarak.cz do předmětu uveď „Slipo“, aby tvá odpověď byla platná. Do e-mailu uveď také celé své jméno, telefon a adresu, abychom výherci mohli jeho odměnu zaslat. Soutěž bude uzavřena 18. května 2014, 12:00. Během odpoledne se pak dozvíte jména tří vítězů, kteří zmíněné album obdrží.

Vyhodnocení soutěže:
 
Správné odpovědi byly Orion a Drvivá Menšina. Na originální CD se mohou těšit Jitka .B., Vítek R. a Martin A. Gratulujeme a pro podrobnější info mrkněte na mail!

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná