Na show v podání Masta Ace zadarmo? Zařídíme. Stačí nám odpověď na jednu otázku

Pokud jste nedostali volno k oslavám sametové revoluce, můžete s námi oslavit zadarmo menší revoluci v pražském klubu Prostor Země, kam 19. listopadu dorazí Masta Ace. Záda mu budou krýt Krok Spet a Strana Východná. A my pro vás máme lístky.

Chcete jít na koncert mistra ceremonie, legendárního pro svá alba Sittin' on Chrome či Disposable Arts? Na mistra, jenž ani v padesáti letech neztratil punc mládí a několikrát porušil svůj původně plánovaný odchod do rapového důchodu? Pak nám stačí poslat na naší emailovou adresu odpověď na otázku, kterou jsme na vás upekli níže.
 
Soutěž o 2x vstup na koncert Masta Ace, klub Prostor Země, Praha:

Málokterý fanoušek tuzemského rapu minul desku HDP od Prago Union z roku 2005. Tam ve skladbě Beat, a já und Ich kralovali Kato, Masta Ace a Dendemann. Nás ale zajímá, na který díl kompilace Hits U Missed tuhle skladbu zařadil sám Masta Ace? 

a) Hits U Missed vol. 1
b) Hits U Missed vol. 2
c) Hits U Missed vol. 3
 
Na správnou odpověď čekáme na mailové adrese soutez@bbarak.cz do soboty 18. listopadu. Jako předmět zprávy uveďte Duval Clear a kromě civilního jména připojte nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!
 
Výhercem se stává Pavel Q. Všem zúčastněným děkujeme za účast a poraženým vzkazujeme, ať zkusí soutěž do Roxy na Trosky.
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná