Na Nase a domácí špičku na Slovensko zdarma?

Těm, kteří ještě nezaregistrovali Hazardovo video k oficiální hymně blížícího se festivalu Toto je hip hop, ve kterém Vorel zavdal bezkonkurenčně nejlepší čtyři rádky sezóny, všech dvanáct rapperů a další zainteresované tváře jako Mišo Biely, Midi, Grimaso, Jazzy nebo Metys uvidíte o několik centimetrů níže. Spíš než o letní dokumentární klip jde ale o jedno z posledních upozornění na první červencový víkend v Horné Strede - Slovensko totiž prvně v životě navštíví jeden z nejzásadnějšíh rapperů posledních dvou dekád, od něhož se podobně jako na české zastávce Rock The Bells čeká nespočet klasických hitů. Kromě Nase se představí i The Untouchables, což je Rasco s Wichem, nebo Icon The Mic King, Moja Reč, Prago Union a spousta dalších, jejichž jména najdete spolu se všemi důležitými informacemi na zmíněných oficiálních stránkách.
Soutěž o 2 vstupenky: 1.) S jakou zpěvačkou žil Nas v partnerském svazku? a) Kelly Rowland b) Faith Evans c) Kelis 2.) Kdy se Nas poprvé a naposledy představil v ČR? a) 2007 b) 2008 c) 2009 3.) S jakým z Marleyho synů spolupracoval Nas naposledy? a) Damian b) Stephen c) Ziggy Mejly se správnými odpovědmi a předmětem Toto je hip hop můžete posílat na soutez@bbarak.cz do úterý 29. června. Kvůli guestlistu jen prosím nezapomeňte uvést své celé civilní jméno, případně telefon.
Mohlo by zajímat: Nas & Damian Marley - Distant Relatives (2010, Def Jam/ Universal) Nasův klasický debut pod náletem Fashawna Pod ´New York Is Killing Me´ se podepisuje i Nas Nas si vzal do parády Slick Rickovo dědictví Toto je hip hop 2010 nabízí deset slovenských a dva české rappery - skladba sezóny to však není

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná