Na kterém místě ve svém městě ještě Prago nikdy nevystoupili a změní to?

Prago Union jsou záruka kvality, to víme. Mají skvělé zábavné texty plné různých hříček, to víme. Živě v Praze nevystupují často, to taky víme. A teď už víme i to, že nejbližší příležitost vidět Prago Union live nastane už 17. března v Uhelně, kde ještě nikdy samostatný koncert neměli (jednu sloku Kata s Vecem nepočítáme). Prago navíc pokřtí nový videoklip!

"Smrt žije". Tak se jmenuje poslední album Prago Union, které se dlouho drželo v žebříčku nejprodávanějších českých alb. Což zní v zemi Kabátů a Divokých Billů skoro jako sci-fi. Ale stalo se. Prago dokázali okouzlit naprosto všechny - ať už to byli fanoušci rapu nebo fanoušci Nohavici. Láska k Prago Union spojuje lidi napříč žánry, která jiná rapová kapela tohle může říct?

V Uhelně se z bude křtít nejnovější videoklip Prago Union a bude to velké. Že to říká o svých klipech každý? V tomto případě se bavíme o vysokorozpočtovém animovaném 3D díle, takže vysoká očekávání jsou na místě. Půjde už o třetí klip z desky "Smrt žije" a konkrétně dostane vizuální podobu skladba "Stínohra".

Nenechte si ujít Prago Union v Uhelně už 17. března! Bude to velký, skvělý a ještě vám k tomu zahrají top DJs. Jako vždy. Mejdan bude opět animální a opět do rána. Jako vždy. Náročnější můžou vyzkoušet VIP salónek s vlastním barem, ostatní čekáme v kotli!

13.03.2017

Live: Prago Union živě PRAHA + Premiéra videoklipu

Open 21:00

Entry: 150Kč předprodej + poplatky/ 200Kč na místě

V.I.P. lounge: (vlastní bar, WC, raut): 350Kč předprodej/450Kč na místě

Uhelna Club - Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketstream.cz nebo osobně na pokladně restaurace UHELNA.

Soutěž o 3 x 2 lístky na pátečního Kata a spol.:

Kdo nikdy nebyl součástí Prago Unon?

a) Dědek

b) Ba2s

c) Dj Skupla

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do čtvteční půlnoci. Jako předmět zprávy uveďte Prago a kromě civilního jména přiložte i rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná