Myslíte, že je novinařina hračka? Pak budete k lístkům na Uprising blíž než ostatní!

V reggae se vyznáme asi jako Dj Kool Herc Hana Zagorová ve zlaté éře hip hopu, nicméně na Uprisingu i tak spatřujeme spoustu zajímavých věcí, díky nimž stojí Bratislava za návštěvu i po červencovém Hip Hop Žije. Tím spíš, že se budou v pátek 26. a v sobotu 27. srpna na Zlatých pieskách dát odchytit i tělesa jako Nneka, Sugarhill Gang, Looptroop Rockers, Modestep, Dj Kentaro, Dj Vadim, Haf a Beyuz, Názov Stavby, Gramo Rokkaz, Moja Reč, Smack nebo Gleb.

Soutěže, ve kterých se položí otázka, pro jejíž odpověď si čtenář(ka) zajde na google či wikipedii a za tři vteřiny je hotovo, už nás nebaví. A protože si myslíme, že lístky na tak kvalitní festival jako Uprising nepadají z nebe ani nerostou na stromech, tak chceme kapku více...

Soutěž o 2x2 lístky na 9. ročník festivalu Uprising:
 
Úkoly jsou dva. 
 
1.) být na Facebooku fanouškem bbarak.cz
 
2.) zkusit se převtělit do těla žurnalisty a libovolnému interpretovi z letošní festivalové nabídky položit tři zajímavé otázky, ze kterých by mohl vzniknout mini rozhovor. Trio dotazů pak očekáváme do pondělí 15. srpna na mailu soutez@bbarak.cz. Jako předmět uveďte uprising a nezapomeňte přiložit ani vaše jméno a kontakt. Nemusíme dodávat, že záležitosti typu "jak se máš?" do slosování nepůjdou, že? Hodně štěstí!
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná