Mini kvíz, na jehož konci jsou volné lístky na show Ghostface

Ghostface Kilah je rozhodně víc, než "člen slavný kapely". Na kontě alb tucet - nebo dokonce 16, když budete počítat i kolabo projekty. Brutální klasiky - Iron Man, Supreme Clientele, Fishscale, Wu-Massacre s Method Manem a Raekwonem, Sour Soul s BADBADNOTGOOD, a to se ještě pořád čeká na desku s MF DOOMem...

Tony Starks má bez pochyby dar. Když vypráví, obrazy, které slovy vykresluje, ožívají. Můžete si na ně sáhnout, můžete si k nim čuchnout, můžete je ochutnat. Jeho storytelling instinkt zabíjí všechny mouchy jediným úderem otevřenou dlaní. Máte strach, že občas nerozumíte tomu, co vlastně mistr říká, když z něj jede proud, co nedává smysl? Povídky z krypty. Kryptokungfista. Kryptošifrovanej slang. Když se ponoří do zóny, nerozumí mu nikdo. 
 
Máte obavu o svého hrdinu, zvlášť když vypadá, že se rozvášnil, dostal záchvat dýchavičnosti, až mu přeskakuje hlas? Nebojte, Ghostdini to určitě rozdejchá. Možná už netluče rappery pěstí v ksicht jako za mlada, kdy dostal plot do klubu Tunnel, ale když to vybalí na drzouna Action Bronsona, zařadí tlustoprd s bradkou okamžitě zpátečku. Není ani nabroušenej, vostrej byl prostě vždycky! Wu-Tang Clan Ain’t Nuthing Ta Fuck Wit!
 
V roce 2017 není o nic míň aktuální a ceněnej, než v roce 93. Brzy oslaví pade a vypadá to, že příběh se láme. Láme, jasně, do toho nejzajímavějšího. Přichází krevní msta v rukou neporazitelného bojovníka. Ve čtvrtek 28. září v Lucerna Music Baru. 
 
Soutěž o 2 x 2 lístky:
 
1. Na jaké jméno by Ghostface neslyšel?
a) Pretty Toney
b) Tony Starks
c) Ironman
d) Dennis Coles
e) Allah Justice
 
2. Jak se jmenovala skupina, jíž tvořil s Trife Da Godem či Cappadonnou?
a) All in Together Now
b) 4th Chamber
c) Ice Cream
d) Theodore Unit
e) Wu-Gambinos
 
3. Se kterým vokalist(k)ou Ghost nikdy nespolupracoval?
a) Mary J. Blige
b) Raheem DeVaughn
c) Anderson.Paak
d) Ne-Yo
e) Carl Thomas
 
4. Jaký song Ghostface zahajuje slovy "For cryin' out loud, my style is wild, so book me"?
a) Winter Warz
b) Protect Ya Neck
c) Triumph
d) Ice Cream
e) Mighty Healthy
 
Na vaše správné odpovědi čeká mail soutez@bbarak.cz do neděle 24. září. Jako předmět zprávy uveďte Ghostface a kromě civilního jména prosím přiložte i rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!
 
Správné odpovědi e, d, c, b. Do Lucerny jdou i s doprovodem zdarma Renáta B. a Adéla K. Gratulujeme!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná