Mezinárodní skatebordový dýchánek zpestří i Indy, La4 nebo James Cole. Soutěžte o věcné ceny!

Pátý ročník GrandPrix se uskuteční v sobotu 21.června 2014, opět v Berouně. Letos přivítá rekordní počet závodníků ze zahraničí a hudební festivalová část se vrací ke kořenům českého hip hopu.

Mezi zatím potvrzenými jezdci nechybí Brazilci  Diego Fiorese a Roger Silva, Američan Austen Seaholm nebo Kanaďan Micky Papa.  Nedílnou součástí je i hudební festival, který se letos vrací ke kořenům českého hip hopu.  Po delší době se společně na podiu představí legendy domácí scény MCs Indy s LA4.  Ze současné absolutní špičky se představí rapper James Cole v projektu MobyDick.  A za mladou krev bude sekat rýmy vycházející hvězda – rapper Johny Machette.  Na Jägermeister Stage pak vystoupí DJs NobodyListen a Nzym, kteří celou akci uzavřou.

Soutěž o sluchátka House of Marley + triko VANS + karton Monster energy

Mezinárodní skateboardový závod, pořádaný již po páté v Berouně za účasti světové špičky. Hlavní organizátor Tomáš Vintr si opět pozval svoje kamarády z celého světa. Kromě skateboardingu si přijdou na své milovníci grafitti a hiphopu, večer vystoupí Indy, James Cole, La4, Johny Machette a další. Akce je ZDARMA !

KDO VYHRÁL LOŇSKÝ ROČNÍK GRAND PRIX?

Kelvin Hoefler (BRA)

Martin Pek

Austen Seaholm (USA)

Správnou odpověď očekáváme do páteční půlnoci na mailu soutez@bbarak.cz. Jako předmět uveďte Beroun a nezapomeňte připojit ani telefonní číslo, na které se vám v sobotu dopoledne ozveme s případnou dobrou zprávou. Ceny budou k vyzvednutí na samotné akci. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná