Máme 8 lístků na Akua Naru v Paláci Akropolis a dáme vám je, když...

O tom, že se do Prahy vrací Akua Naru, jsme informovali už před několika dny. Nyní vám přinášíme exkluzivní soutěž o 4x2 vstupy na její vystoupení v pražském Paláci Akropolis, jež proběhne už příští pátek 22. května.

Je to už dva roky, co tato půvabná Američanka sídlící v Kolíně nad Rýnem nadchla české publikum v pražské Roxy na afterparty festivalu Struny Podzimu. Její tvorba je prolezlá jazzovými a soulovými zvky, jež vás nutí se do nich ponořit. Texty mají podobný efekt. Abyste porozuměli, musíte pozorně naslouchat každému jejímu slovu. A že má co řict! 

Ostatně kvality, jemiž Akua Naru oplívá, lze pozorovat na jejich třech deskách. Ta nejsoučasnější The Miner's Canary vyšla koncem února u labelu The Urban Era a vznikala v místě jejího bydliště, Berlíně, Amsterdamu, Paříži, Bruselu, Sao Paulu a také New Yorku. My se jí nemůžeme nabažit. Může za to pocit nostalgie, který vyvoláva už zmíněný jazzovější zvuk. Ten připomíná dobu kolem přelomu století, kdy vyšli desky Like Water for Chocolate od Commona, Voodoo od D'Angela či Things Fall Apart od The Roots

Její vystoupení by si neměli nechat ujít nejen poslouchači oné éry, ale i každý fanoušek kvalitní hudby. Dostat se do Akropole může pomoct soutěž o 4 x 2 vstupy , jež jsme si pro vás připravili ve spolupráci s Fource Entertainment. Své odpovědi na soutěžní otázku posílejte se jménem na email marek@roadsound.co.uk a do předmětu napište AKUA NARU, a to do čtvrtka 21. 5. 2015 do 15:00. Vítězové budou kontaktováni mailem a oznámeni zde v článku a na našich FB stránkách. 

Soutěžní otázka: S kým z české scény Akua Naru spolupracovala na songu "Love" už v roce 2011?

Výherci: Miroslav W., Jan K., Jiří Š. a Oldřich P.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná