Madchild nezapomíná na evropské tour ani na Prahu. Chceš být u toho?

Svým nezaměnitelným hlasem a projevem si dokázal získat respekt nejen v zemi javorových listů. Sice není známý jako tamní hokejová reprezentace a netěší se sledovanosti jako krajan Drake, ale na evropských adresách má vždy vyprodáno. Nikdo nepochybuje, že se tak stane také v pražském klubu Storm, kde se objeví již ve čtvrtek 26. dubna. Chceš se tam mrknout i ty díky naší soutěži?

Úderník formace Swollen Members opustil na pár týdnů Vancouver, aby na mapě starého kontinentu rozpoutal peklo. A v pražském klubu Storm, který hip-hopem v posledních měsících výrazně ožívá, jistě potěší početnou enklávu návštěvníků. Pokud bys chtěl vědět o této akci více, stačí kliknout na fb událost.

My ti můžeme přihrát pár volných vstupů. Hrajeme konkrétně o 2 x 2 vlezy, které není složité získat. Pokud znáš odpověď na naší otázku, pošli nám ji na soutez@bbarak.cz do úterý 24. dubna a do předmětu uveď „Madchild - Storm“. Nezapomeň také přihodit své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na koncert Madchilda ve Stormu:
 
Se kterým parťákem tvoří Madchild formaci Swollen Members?
 
a) Snak the Ripper
 
b) Merkules
 
c) Prevail
 
d) Drake
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná