RUKAHORE_SHOP_BANNER

Looptroop Rockers slaví 25 let i v Praze. Lístky? Vyprodány. Pár jich pro vás ale máme

Looptroop Rockers baví fanoušky už pětadvacet let. A tak série koncertů, jíž chtějí členové švédské bandy své čtvrtstoletí oslavit, nemohla nezamířit i do České republiky, kde se LTP těší nemalé oblibě. Lístky na koncert, jenž proběhne 30. listopadu v pražském Futurum Music Baru, už ale v prodeji nejsou.

 
Patříte mezi ty, kteří nevynechali jedinou desku z rukou švédského komba Looptroop Rockers? Dospěli jste s nimi? Nebo trochu zestárnuli? Není se za co stydět. Looptroop Rockers přece jen slaví své pětadvacetileté působení na hudebním poli. To není věk, kterým by se mohla pyšnit každá legendární kapela. Švédsko obsadí pražský Futurum Music Bar v rámci série Boombox už 30. listopadu a lístky jsou beznadějně vyprodány. Díky naší redakci jsou ale ještě k mání lístky pro dvě dvojice. Dostanete je, pokud znáte odpověď na naší otázku.
 
Soutěž o 2x2 vstup na Looptroop Rockers ve Futurum Music Baru, Praha:

 

Se kterým z nabízených jmen Looptroop Rockers nikdy nespolupracovali na žádné nahrávce?

a) Rakaa Iriscience
b) Atmosphere
c) Cunninlynguists
 
Správnou odpověď nám pošlete na email soutez@bbarak.cz do čtvrtka 30. listopadu  Čas máte do 13:00. Jako předmět zprávy uveďte Looptroop Futurum a kromě civilního jména připojte nejrychlejší kontakt na vás. Držíme palce!
 
Správnou odpověď je "Atmosphere". Po dvou listcích obdrželi Petr Z. a David N. Gratulujeme a ostatní zveme na blížící se hru o volňásky na Smiff N Wessun!
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná