RUKAHORE_SHOP_BANNER

Little Simz v Chapeau Rouge už v sobotu! Chceš volný vstup?

Už tuto sobotu zavíta Little Simz poprvé do České republiky. Tato mladá dáma má ve svém katalogu už mnoho vydatných projektů. Jedním z nich je i loňské debut A Tale of Trails + Persons, naplněné jedním kvalitním songem za druhým. Nejen toto album přijede 23. ledna představit českému publiku do Chapeau Rouge. Pro jednoho z vás máme volný vstup!

Chytré texty, vynikající vkus pro beaty a neodpíratelný talent jsou kombinací, jež dokáže potěšit nejednoho rapového fanouška. A je jedno jestli posloucháte starou či novou školu. Turné, jež odstartovalo minulý týden v dánské Kodaňi zatím sklízí řádný úspěch. Berlínskou show vyprodala ještě před začátkem akce. Doufejme, že i české publiku to dokážé. Little Simz si to bez pochyb zaslouží. Nemůžeme zapomenout i na support. Celý večer rozjedou svými sety Mr. Who z Pass Dat Sound a C.Monts, jehož můžete znát v roli moderátora Hip Hop Kempu či The Workout na Radiu 1.

Soutěžní otázka o 1x1 lístek na Little Simz v Chapeau Rouge 23. ledna 2016:

Jaký společný název nese naprostá většina EP, která Little Simz vydala?

1) Space 808

2) Age 101

3) SpaceAge3000

Správné odpovědi zasílejte na email soutez@bbarak.cz společně s předěmtem Little Simz a rovněž své celé jméno a telefonní číslo a to do 21:00 v pátek 22. ledna 2015.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná