Kdo získal lístky na Mac Millera a kdy v pátek začnou koncerty?

Rapově toho pražská klubová scéna v poslední době zase až tolik nenabídla a ve srovnání s dřívějšími příjezdy známých zaoceánských jmen spíše paběrkovala. V pátek 29. června se ji pokusí oživit a rozpumpovat dvacetiletá "kometa" posledních dvou sezón Mac Miller, jenž toho stihl za relativně krátké období napáchat více než dost a jeho pittsburghské hlasivky už mají na pažbě i společné skladby s Djem Premierem, De La Soul, Talibem Kwelim či Pharrellem. Tipujeme, že těsně před startem letních prázdnin zazní na půdě Roxy jak nejznámnější spolupráce, tak nejzásadnější materiál z mixtapů a pochopitelně nejsilnější momenty z loňského debutu "Blue Slide Park", což není málo. Co takhle lístky pro vás a váš doprovod?

Soutěž o 2 x 2 lístky na pražský koncert Mac Millera:

Podmínky jsou jednoduché. Šanci na 2 x 2 lupeny na červnový koncert v Roxy budete mít tehdy, jestliže se na nejrozšířenější sociální siti v České republice stanete fanoušky Bbaráku a pořadatelů Fource Entertainment a navrch nám napíšete jméno toho, kdo produkoval tuto pecku?

Málou nápovědou budiž fakt, že v ní Malcolm McCormick přijal pozvání od Rapsody. Pokud možno správnou odpověď můžete směřovat na tento maildo pátku 22. června. Připojte také celé jméno a jako předmět zprávy uveďte Mac Miller. Hodně štěstí!

Vyhodnocení soutěže:

Správná odpověd zní Khrysis. Po dvou lístcích získavají David B. a Lukáš F. Gratulujeme, intsrukce o vyzvednutí vstupenek už máte na svých mailových adresách.

Předběžný časový lineup:

Otevření klubu 19:00

Support od 19:30

Mac Miller cca od 20:25 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná