RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kanadský créme de la créme je zpět v Praze. Ty u toho můžeš být zdarma!

V loňském roce jen jako support k legendární partě Onyx. Letos se vrací v plné polní se svou sólovou show. A nepřichází sám. Bere sebou partu mladých talentů z Kanady a USA. Chybět nebude ani slovenské zastoupení. Chceš být přítomen i ty? Máš vědomosti, které by tě na tuhle akci mohli dostat zdarma? Tak to si na správné adrese, protože bbarák ti v spolupráci s Rock Café nabízí soutěž o 2x2 vstupy na tohle páteční peklo. Tak neváhej a čti dále!

9.9.2016 je datum, který si poznamenejte tlustou fixou do kalendáře. To se totiž v devět večer otevřou brány pražského Rock Café, které již po druhé pohostí supetalent jménem Merkules. Od své poslední návštěvy zhubnul pár kilo, remix Pandy rozsekal s přesností samuraje a zapsal se tak do povědomí širšího okolí. Praha bude druhou Českou zastávkou v rámci jeho evropské tour a Young Merk dle vlastních slov hrozně těší.

Záda mu pokryjou hned 3 další emcees. Kanadský Junk, americký Devine Dev a slovenský Vladis, který je půlkou již neexistující formace 2H+. Vladis má na kontě letos nové album Generácia II Kalašnikov, které stoprocentně odezní v rámci jeho show.

A teď k tomu, co musíš udělat, aby sis tuhle párty užil zdarma. Není to nic složitého. Složité věci nemáme rádi a proto ti bude stačit odpovědět na jedinou otázku. To, jestli je složitá, necháme na tobě. Takže připraven?

Soutěžní otázka: Jaká zbraň způsobila jízvy na Merkulesově tváři?

Své odpovědi zasílejte na adresu marty@bbarak.cz, nejpozději do čtvrtku, 8. září, do 18:00. Ráno 9.9. vyhlásíme vítěze soutěže, kteří získají 2 krát 1+1 free vstup na tuto show. A to se vyplatí. Takže pátrejte po správné odpovědi v paměti, textech nebo kdekoliv jinde a hlavně nezapomeňte dorazit 9.9. v 9 hodin do Rock Café na Národní Tříde v Praze. Bude to hell.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná