Kalifornská sukně Gavlyn zazní v Praze již v sobotu. Chceš být u toho zdarma?

První klubová výuka v podání kalifornské female rapperky Gavlyn se blíží. Pražský Lucky Lucky Club přivítá tuhle šedou eminenci zámořské tvorby už v sobotu 21. února. Kdo zná kvality autorky desek jako "From The Art" a "Modest Confidence", tuší, proč si od tohoto vystoupení slibujeme mládí, hlad a dravost.

Zástupkyně grupy Organized Threat, která má za sebou mimo jiné tři úspěšná alba, evropskou tour a dvojnásobnou účast na Hip Hop Kempu, ve smíchovském Lucky Lucky Clubu odpálí svou českou klubovou premiéru. Na podium však kromě Gavlyn dorazí také její parťačka Oh Blimey, s níž momentálně hlas západního pobřeží brázdí kluby a DJ Mike Steez.
 
Českou vlajku bude po celý večer reprezentovat DJ Fatte, jehož support se určitě nezastaví u jednoho strohého setu. Níže se můžete podívat na přibližný line up sobotního večera. Zdá se, že fanoušci dámského křídla zámořského hip hopu se mají nač těšit!
 
Chcete-li vyhrát lístek na tuhle divokou dámskou jízdu, není nic snažšího než odpovědět na otázku níže a zaslat odpověď na email: soutez@bbarak.cz do poledne 20. února. Jako předmět napište: "Lucky Lucky Gavlyn" a nezapomeňte připojit váš kontakt!
 

Soutěž o dvě vstupenky na Gavlyn & Oh Blimey, DJ Mike Steez + DJ Fatte

Gavlyn se narodila ve stejný rok jako legendární bota Nike Air Max 90. Který rok to byl?

1) 1990
2) 1991
3) 1992
 
Line-Up:
 
21:00 - DJ Fatte
23:00 - Gavlyn x Oh Blimey x DJ Mike Steez
01:00 - After s DJ Fatte
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná