RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vyhodnocení soutěže o lístky na 11. ročník Hip Hop Kempu

Přesný časový harmonogram a kompletní jízdní řád letošního Hip Hop Kempu, na němž za pár dní vystoupí např. Mos Def, Dilated Peoples, Madlib, Beat Junkies, Danny Brown, Diamond D, Jean Grae, Elzhi nebo Foreign Beggars, by měl být zveřejněn v průběhu středečního dne.

Protože už nejsou kokurenční festivaly Toto je hip hop a Hip Hop Jam mezi námi, více hiphopových atrakcí na jednom místě uvidíte jen horko těžko a když ano, pak se to našich velkých širých rodných lánů týkat nebude. Co takhle dát si soutěž o 3 x 2 lupeny do hradeckého Festivalparku? Tím spíš, když je otázka jednoduchá jako proměnit penaltu proti Petru Čechovi, když si zrovna na polovině hřiště upravuje helmu.
 

Soutěž o 3 x 2 lístky na 11. ročník Hip Hop Kempu:

Kdo produkoval pro Mastu Ace dotyčný postarší singl? 

Malou nápovědou budiž fakt, že se ona osoba účastní letošního ročníku. Odpověď pište na adresu bobby@bbarak.cz do pondělí 13. srpna, v jehož závěrečných hodinách bude čekat vítěze v mailové schránce dobrá zpráva. Do předmětu napiště HHK a nezapomeňte připojit i civilní jméno, protože anonym nebo nick typu Mc Orange vyhrát nemůže  Hodně štěstí!

Vyhodnocení soutěže o 3x2 lístky:

Správná odpověď byla Koolade a instrukce ohledně vyzvednutí lupenů už mají na mailu tito tři jmenovaní:

Michaela H. (+ 1)
Filip H. (+1)
Martin K. (+1)
 
Gratulujeme!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná