Je tu někdo, kdo nepohrdne lístky na slovenský svátek rapu Hip Hop Žije?

Redman, Kontrafakt, Majk Spirit, Názov Stavby, Indy a Wich +LA4, Vladimír 518 + Dj Mike T + Refew, Ty nikdy Label Jam, Separ, Ektor, Momo, Moja Reč, GR Team, Otis, Cigo, Elpe, AMO, Zverina, Druhá Strana, Plexo, Majself & Mugis, Pil C, Jay Diesel, Adiss…… Třetí ročník slovenského svátku hip-hopu nabízí opět kvalitní tuzemské interprety s americkou třešničkou na dortu.

V pátek 26. a v sobotu 27. června opět ožije velice zajímavé prostředí Bratislavy označované jako Zlaté Piesky. Velký areál plný rapu doplňuje přilehlá vodní plocha, kde můžete zchladit teplem ohřáté tělo. Třetí ročník festivalu Hip Hop Žije nabízí opět velkou plejádu jmen, které chce vidět každý konzument české a slovenské scény. Přestože je do Vánoc daleko, redakce bbarak.cz se rozhodla obdarovat vás volnými lupeny, pakliže odpovíte správně na tyto dvě otázky.

Soutěž o 2 x 2 vstupenky na Hip Hop Žije:

1.  S čím nemá Redman nic společného?

A) Newark

B) Method Man

C) Def Squad

D) Wu-tang Clan

2. Kdo z PSH nebude na letošním ročníku vystupovat?

A) Vladimir 518

B) DJ Mike T

C) Orion

Správné odpovědi pošlete na mail soutěž@bbarak.cz do soboty 20. června. Jako předmět zprávy uveďte Hip Hop Žije a kromě vašeho jména přiložte i kontakt. Výherci budou o převzetí informováni telefonicky.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná