Je tu někdo, kdo chce vstupy na premiéru "Show Must Go On 4" a navrch DVD?

To, že "The Show Must Go On", vždycky věděla nejen skupina Queen, ale i parta kolem RCL´S či Mutants. Ve čtvrtek 18. 12. 2014 se v klubu Podnik uskuteční pražská premiéra stejnojmenného graffiti videa, které mají na svědomí hardcore writeři z Bratislavy. I čtvrté pokračování, jež se natáčelo po celé Evropě, Jižní a Severní Americe či Indii, nás nechá nahlédnout do subkultury, která je člověku z venčí zcela nepřístupná. Přelstít dobře zabezpečené depa metra není v dnešní době vůbec jednoduché, ale stále se najdou lidé, kteří to dokáží.

Pro kluky z RCL´S a Mutants je tvorba graffiti životní styl, kterému věnují veškerý čas, peníze a energii. V roce 2008 byli bratislavštví fanatici zatčení za pomalované metra v Japonsku. Jeden byl na základě nedostatečných důkazů propuštěn a druhý si odseděl měsíce ve vězení. Po propuštění však začal malovat znovu. Vrcholové graffiti totiž nyní jen životní styl a adrenalinový sport, ale také velká závislost.
 
Pokud chcete vidět pražskou premiéru videa, výstavu, graffiti sketch battle a koncert Indyho zdarma, zasoutěžte si s bbarak.cz o 2x2 vstupy, ke kterým přidáváme i 2 DVD disky "SMGO 4"!
 
Kdo nikdy nebyl v crew ZCF?
 
a) Wich
b) Lavor
c) Orion
d) Indy
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do středeční půlnoci. Kromě předmětu Podnik prosím nezapomeňte přiložit ani kontaktní údaje, na jejichž základě se s vámi v případě výhry ve čtvrtek dopoledne spojíme. Hodně štěstí!
 
Vyhodnocení: Správná odpověď byla Orion. Dva vstupy a DVD vyhrávají Pavel F. a Veronika H. Gratulujeme, info o převzetí výhry máte na mailech.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná