Jak to bude letos na Votvíráku s hip hopem? Soutěžte o 12 poukazů na místo činu!

Óčko Hip Hop Stage na Votvíráku každoročně přivábí stovky a tisíce fanoušků, kteří jsou zvědaví na tuzemskou branži. A která jména se budou pod otevřeným milovickým nebem servírovat v pátek 16. a v sobotu 17. června 2017?

Jistou účast má Marpo & Troublegang, nebude chybět ani sehraný tandem Paulie Garand & Kenny Rough a ze stejného vydavatelství bude na místě také MC Gey & Krudanze.
 
Program obsahuje také Prago Union, kteří se řadí ke štamgastům, s deskou "Sila" jezdící bratislavský kolektiv H16 (tentokráte v sestavě Majk Spirit, Otecko, Cigo a DJ Grimaso) nebo Sodomu Gomoru
 
Několikátou účast si připíše dvojnásobný držitel Anděla Smack One a podruhé se na místě činu zjeví také roster Blakkwood Records, jejichž showcase by se měl týkat jmen Fosco Alma, Renne Dang, LD, Sharlota, Protiva, Jay Diesel, Refew, Lucas Blakk, Leryk a Ceha.
 
A ani to by ještě nemělo být všechno. Jakmile bude znám kompletní lineup, určitě dáme vědět.
 
Soutěž o 12 vstupů na letošní Votvírák:
 
Ve hře jsou 4 x 2 vstupy Standard (vstup na celý festival Votvírák 2017 včetně standardního stanového městěčka, každý lupen má hodnotu 399 korun) a 2 x 2 lístky Kombi (vstup na celý festival Votvírák 2017 včetně kombi stanového městečka, každý vlez má hodntou 540 korun).
 
Kolikátý ročník festivalu nás čeká?
 
a) devátý
b) desátý
c) jedenáctý
d) dvanáctý
e) třináctý
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz až do neděle 11. června. Kromě předmětu Votvírák nezapomeňte připsat i své civilní jméno a rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Roman Kotvald
  • Roman Kotvald
  • 12.26 dne 12.06.2017

Kdyžtak se hlásím jako náhradník :D

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná