RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak se dostat na vyprodaný koncert Hilltop Hoods? No přece s BbaRaKem!

Již 4. července se v Praze premiérově, poprvé v historií, objeví největší jméno scény našich protinožců. Míří k nám totiž Hilltop Hoods, bandička, která nám kvalitní rap ze slunné Austrálie přináší již více než 20 let. Co však, když je akce již týdny beznadějně vyprodaná? My bychom možná věděli...

Vítězové několika prestižních australských ocenění. Bandička, která obráží tuto planetu již od roku 94. Současná sestava čítá 3 jména: Suffa, MC Pressure a DJ Debris. Hudba plná slunce a bezstarostné atmosféry, ale i hlubokých a emocionálních textů. Tuny zpívaných refrénů, které se lehce a dlouze pamatují. Tohle vše zadělává na pořádnou live show. Přidejme k tomu element koncertu pod otevřeným nebem a tato rovnice pomalu začíná dávat smysl. Avšak co s tím, když Tiskárna Na Vzduchu hlásí již několik týdnů beznadějně vyprodáno?Ne, že bychom vás nevarovali. Ne, že bychom to neříkali jasně. Ale v pořádku, chápeme, ne na každého vyšlo. I proto jsme se rozhodli ve spolupráci s Everything Goes Booking, agenturou, která vám tento skvělý zážitek přináší, zorganizovat soutěž o 2x2 vstupy!
Takže posílej maila na soutez@bbarak.cz s předmětem "Soutěž Hilltop", správnou odpovědí a tel a emailovým kontaktem, nejpozději do pondělí, 3.7, do 16:00!

S kým znovunahráli Hilltop Hoods své největší hity z posledních dvou desek?

a. Stevie Wonder
b. Austrálský symfonický orchestr
c. Thudamentals

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná