Ikony polské scény neostřelují Prahu často. Chceš zajít na Tedeho gratis?

Polská scéna měla před lety k české velmi blízko. Spolupráce jsi mohl vidět nejen na ose Praha - Varšava, ale ty časy jsou již pryč. To však neznamená, že by naši východní sousedi zažívali období útlumu. Naopak. Velká jména jsou stále ve hře a mají co nabídnout. Pokud nevěříš, zkus navštívit v pátek 27. dubna pražský klub Chapeau Rouge.

V posledních letech slovanské lano nepřetrhli především hráči ze Slezska, ale do většího podvědomí se to nedostalo. Tede je pojem, který zná i většina dlouholetých konzumentů rapu u nás. Není to jen díky jeho sólo dráze nebo legendární formaci Warszafski Deszcz. Hugo Toxxx si ho na albu „Rok psa“ pozval na sloku skladby „Autoerotika“ a výsledek byl více než dobrý.

Tede před dvěma roky oslavil čtyřicet let. K tomuto výročí vydal unikátní remixové album, které by neměl uniknout ani vám. Očekává se, že i letos potěší fanoušky další deskou a některé nové věci už třeba zazní na zmíněné pražské adrese, kde se můžete objevit gratis i díky naší soutěži. Není nic jednoduchého, než odpovědět na otázku, poslat ji na náš mail a čekat, jestli se štěstí usmálo právě na vás. Pokud vás zajímá víc informací o tomto mejdanu, zkus fb událost.

Hrajeme tedy opět o 2 x 2 volné vstupy, které můžeš získat poměrně snadno. Svou správnou odpověď na soutěžní otázku pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne čtvrtka 26. dubna a do předmětu uveď „Tede - Chapeau Rouge“. Nezapomeň také přihodit své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na koncert Tedeho v klubu Chapeau Rouge:
 
Jaký název neslo remixové album, se kterým Tede oslavil své čtyřicáté narozeniny?
 
a) Paffistotedes
 
b) Ultradźwięki
 
c) Goooo!
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná