Fest s Everlastem, Vladimírem či Nastym rozdává a vy vyhráváte

Třídenní festival Mighty Sounds v Táboře přináší emoce, hudební zážitky a rozšiřování obzorů již od roku 2005. Jan Žižka z Trocnova už se asi nezastaví, ale vy pořád můžete. Kapel totiž bude více než znaků ve zlaté písmenkové polévce od vaší mámy.

Každoročně v programu najdete přes 150 interpretů, kteří zahrají na třech živých a třech DJských stagích. Tradičně má na festivalu místo divadlo v Divadelním stanu, nechybí film, a rok od roku se velmi zajímavě vyvíjí nabídka dalšího doprovodného programu, jako je například turnaj ve fotbale, nohejbal, graffiti a další.
 
Ve dnech 11. a 13. července patří mezi naše tipy Everlast, Vladimir 518 či populární beatboxeři Nasty a En.Dru, jejichž skeče ve stylu stand-up comedy jsou vyhlášené široko daleko. Speciální doporučení pak putuje projektu Vagyny Dy Praga, či perverzní a zvrhlé básnířce Inge z Hor.
 
Soutěž o 3 soutěžní balíčky (hodnota činí cca 1500,-):
 
Obsahem jednoho balíčku bude : 1x láhev IF, 1x tričko IF, 1x čelovka IF, 1x kostky IF, 1x tetování IF, 1x placky IF
 
Jaká je nová hudební zone na festivalu Mighty Sounds?
 
a) Firestarter
 
b) Earth, Wind & Fire
 
c) Ice & Fire Zone 
 
Správnou odpověď směřujte na mail soutez@bbarak.cz do středy 9. července. Nezapomeňte uvést předmět Mighty Sounds a výhodou bude i připojení kontaktu. Výherce zveřejníme na tomto místě a současně je o převzetí výhry budeme informovat prostřednictvím mailu. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná