Don Koulion, Maniak, Zverky i 518...to už bude Zoo. Chcete lístky?

Když vyrazí na tour James Cole, Maniak a Zverina, je jasné, že to bude divočina. V Uhelně se navíc objeví matadoři českého rapu Vladimir 518 a DJ Mike Trafik! Pět známých tváří na jednom top mejdanu? Už 4. listopadu v Uhelně!

Tohle si může nechat ujít jen blázen. Na majku se vystřídá obří energie. Maniak nechává na pódiu duši a nechá jí i v Uhelně. Jeho show začínají Čechy cítit. James Cole nemusí nikoho přesvědčovat. Jeden z nejoriginálnějších českých umělců má aktuálně venku nečekaně znějící album Orfeus, ale na koncertech samozřejmě hraje i své klasiky. Zverina by za majkem utahal kde koho. Silný hlas, skvělá flow a totální showmanství. Zverky live je záruka velkého zážitku.
 
Vladimir 518 a DJ Mike Trafik jsou stálice, top flow, beton, svaly. Kdo viděl jejich živou show, ten jí chtěl vidět znova. Davy řvou, ruce jsou nahoře, Vladimir nechává na pódiu všechno - jakoby nebyl zavedená legenda. Jakoby musel stále dokazovat, že je top. A právě proto je top. Vladimir svojí show nikdy neošidí. A když má za zády legendárního DJe a dvorního producenta PSH jménem Mike Trafik - není, co řešit.
 
Tenhle mejdan bude velká věc a nikdo by si jí neměl nechat ujít. Už 4. listopadu si můžete užít narvanost, Zoo, velkej úlet. Ti, co mají rádi luxus mohou zkusit VIP Lounge s vlastním barem, rautem a toaletou. Do rána vás budou bavit DJs Mike Trafik, Aldo, Alyaz a Doemixxx.
 
 
Soutěž o 2 x 2 lístky:
 
Jak se jmenovali dva kamarádi Zveriny, o jejichž oblibě karate a nožů vypráví Zverky tak poutavě v klasice "Dieťa vo mne" od Mojí Reči?
 
a) Supa a Delik
b) Beňdo a Jožo
c) Vec a Škrupo
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do pátečního rána. Kromě předmětu Uhelna nezapomeňte připojit ani civilní jméno a rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná