RUKAHORE_SHOP_BANNER

DJ Shadow a Cut Chemist roztočí vinyly v Roxy už velmi brzy! Chceš být u toho zdarma?

Ten, kdo se na pořádné party neobejde bez zázemí vinylového zvuku v rukou schopného DJe, již jistě odstřihává políčka v kalendáři k datu 10. února. Tento den totiž dorazí do pražského klubu Roxy modly tohoto oboru - DJ Shadow a Cut Chemist a vy máte možnost zúčastnit se tohoto svátku zdarma.

A že to nebude jen rychlá otočka do Prahy a zpět, naznačuje set, který tito dva nestoři devadesátkové podoby instrumentálního hip hopu připravili. Hrát se totiž bude výhradně z vinylů na dokonale vyladěné technice ze 70. a 80. let a to ze sbírky legendárního Afriky Bambaaty, který je vlastně třetí (byť ne přímo zúčastněnou) ikonou velkého večera.

DJ Shadow patří k těm, které není nutno dlouho představovat. Od konce osmdesátých let, kdy se tento kalifornský mistr začal přehrabovat v nekonečném množství gramofonových desek, se jeho jméno stalo téměř synonymem turntablismu a jeho jméno je dodnes skloňováno mezi všemi, kdo si tykají s instrumentální podobou samplované hiphopové muziky.

Pokud vám není cizí název kapely Jurassic 5, jistě dokážete vyskloňovat i jméno Lucas MacFadden aka DJ Cut Chemist. Tento jezdec, brázdící mejdany od počátku devadesátých let, se může pochlubit dlouhou řádkou singlů, mixtapů a dalších dodnes uznávaných releasů. Jeho anabáze do pražské Roxy společně s DJem Shadowem není náhoda. Již v minulosti tito umělci spolupracovali na několika projektech.

Než ale zazní set dvou kultovních stars hiphopových večírků, dorazí publikum rozehřát DJs Friky a Flux, které můžete znát pod jménem Trouble Team. Že se nejedná o pouhé nadšence inspirované prací DJů Shadowa a Cut Chemista, dokazuje jejich vítězství v mnoha prestižních soutěžích jako například v polské IDA. DJ Flux se pak stal absolutním vítězem soutěže DJ Masters v roce 2009.

Vypadá to, že úklidová četa v Roxy nebude mít po 10. únoru o práci nouzi, že? Pokud se řadíte mezi fanoušky turntablismu a mixování hip hopu, jazzu a mnoha dalších žánrů, neměli byste akci DJ Shadow & Cut Chemist: Rengades of Rythm Tour minout, protože povolanější veterány u nás za mixážními pulty letos zřejmě nepotkáte. 

A pro ty, kteří se ke vstupence na ikonickou show z nějakého důvodu nedostanou, máme připraveny dva lístky. Co pro jejich získání potřebujete? Zodpovědět soutěžní otázku níže. Odměna bude vinylová!

Soutěž o 2 vstupenky na DJ Shadow & Cut Chemist

Kolik vinylových desek odhadem čítá osobní kolekce DJe Shadowa?

1) cca 30 000
2) cca 45 000
3) cca 60 000
 
Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@bbarak.cz do 8. února. Jako předmět zadejte: DJ Shadow a DJ Cut Chemist a nezapomeňte připojit i vaší korespondenční adresu.
 
 
Vyhodnocení soutěže:
 
Správná odpověd byla možnost C. Do Roxy se v úterý večer podívají zdarma Dominika R. a Vítek T. Gratulujeme, info o vyzvednutí výhry máte na svých mailech.
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná