Devadesátiminutový návrat Indy & Wich na pražskou klubovou mapu je tu. Pojďte a nic neplaťte!

Možná jste zaregistrovali. 2 jména, která debutovala s deskou "My3" a svůj status potvrdila albem "Hádej kdo". Obě nahrávky to nejprodávanější v žánru a na nezávislým labelu. Příběh, kterej hrál a hraje ve sluchátkách denně spoustě fans týhle školy. Na pódiu bude v rámci show nedílnou součástí tohohle teamu samozřejmě i La4, rapper a výrazné jméno na scéně už dvě dekády.

Výroční cena Anděl za nejlepší desku v žánru, pak už jen tiše podtrhuje jasně profilovanej vkus člověka, jehož slova jsou zakódovaný v ulicích tohohle města, přitom rozhodně nekotvěj v mainstreamu. 

Indy a Wich - tohle je Starej Zákon v době, kdy nic nevydrží dýl,  jak dvě stisknutí tlačítka play. Možná že proto je do nebe volající fakt, že se na ně tak dlouho čeká!

 V pátek, 2.9. v Uhelně uslyšíte živě tuhle kru po víc jak roce v Praze. A protože kluci chtěj odehrát dost výraznej, dlouhej, košatej, letitej,  spletitej set a bůhví co ještě, vypadá to na extra porci věcí, nášup něčeho uleželýho, co věkem zraje, v kombinaci s bonusovou řadou věcí.

Takže tracky, který se běžně na show neslyšej. Majitelé VIP lístku /předprodej 350,- na místě 450/ se můžou těšit na 2 bonus CD a občerstvení, nebo podpis a fotku s kapelou ve VIP zóně.

Páteční večer bude tanec. I z tohohle důvodu nemůžou a nehodlaj, ani nebudou chybět dj´s - ve speciálním setu Wich, wheelsofsteel rozžhaví Dj Poeta a další.

2.9. Indy &Wich a LA4 v Uhelně

Open 21:00

Entry: 150Kč předprodej + poplatky/ 200Kč na místě

V.I.P. lounge: (vlastní bar, WC, raut): 350Kč předprodej/450Kč na místě

Uhelna Club - Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketstream.cz nebo osobně na pokladně restaurace UHELNA.

Soutěž o 2 x 2 lístky do Uhelny:
 
Která z následujících skladeb nenese podpis Dje Wiche?
 
a) Cigánský sen
b) Teritorium
c) Je to jen tvůj boj
d) Království
e) Bankomat
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do pátečního poledne. Kromě civilního jména a telefonního kontaktu prosím nezapomeňte napsat do předmětu mailu Uhelna. Hodně štěstí!
 
Výherci do páteční Uhelny: Pavel Š.a Barbora H. Gratulujeme!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná