RUKAHORE_SHOP_BANNER

DeSade chystá velkolepý křest, na kterém se můžeš objevit zdarma

V sobotu 19. prosince se v pražském klubu Storm sejdou všichni odpůrci Vánoc, které však nespojuje jen odpor k zimním svátkům, nýbrž i láska k české horrorcorové stáji ZNK. Polovička formace Sodoma Gomora DeSade pořádá křest své nové desky „Here I Cum“ a kromě své show nabízí publiku velmi výživný a obsáhlý program.

Celá akce nese název Zasraný Vánoce a větší info o celém programu je možné najít na fb události. Na místě si budete moci koupit již zmiňované nové album a spoustu dalšího merče, které ZNK nabízí. Co se týče hudebního programu, o zábavu se postará Sodoma Gomora, DeSade, Alfa Sekta, hádes, Dead Team, Mozek Krang a mnoho další. Pokud si chceš zajistit vstupenku v předprodeji, stačí kliknout ZDE.

Redakce bbarak.cz ti však nabízí zajímavou soutěž o 2x 1+1 vstupy, pokud odpovíš správně na naší soutěžní otázku. Svou odpověď posílej s celým svým jménem na soutez@bbarak.cz do pátku 18. prosince do 12:00. Do předmětu uveďte DeSade a do zprávy nezapomeňte uvést celé své jméno. Výherci budou informováni mailem.

Soutěžní otázka o 2 x 1+1 vstup na Zasraný Vánoce

Se kterým českým jménem DeSade nikdy zatím nic nenahrál?

a) Řezník

b) Evil Dope

c) El Marón

d) Zverina

e) Tafrob

f) Haades

g) Grooppi

h) Lada Firch

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná