RUKAHORE_SHOP_BANNER

Další rande Evidence s Prahou není daleko. Hrajte o volňásky!

Čím to je, že zrovna tenhle chlápek tak funguje? Značková Slow Flow? Parádní bubny, nejčastěji od bráchy z jiný mámy a druhý půlky Step Brothers jménem The Alchemist? Že se v uragánu trendů řídí vlastníma pravidlama, nesnaží se naskočit na cizí vlak, ale ani netrčí dvacet let na místě jako stárnoucí parodie sebe sama?

Jsou to energický koncerty, kde jako fanoušek dostanete pokaždý pocit, že jste to zažili na plný koule? Cítíte ho z první i poslední řady, jako by pokládal vlastní duši na oltář rapu pokaždé když vezme do ruky mikrofon? Je to fakt, že se na sólo kariéru nedal, aby se pachtil po slávě, ale když kapele docházel dech a jemu vůbec? Že s věkem jen zraje jak víno, a to nejlepší nejspíše teprve přijde? Jsou to texty, chytrý punchlines i upřímná civilně osobní vyznání, který s náma v celkovým hávu lehký melancholie zarezonuje zas a znova? 
 
Možná všechno. Něco. Nic. Jistý je jen to, že se v případě člena Rhymesayers můžeme těšit na novou desku a další český koncert v rámci Throw Away Boomboxu již v pondělí 12. června v pražském Futurum Music Baru.
 
Jestli má být video “Throw It All Away” ochutnávkou, myslím, že víc netřeba, proberem to na místě. Mr. Weatherman hlásí, že to bude vysoký tlak přepočtený na hladinu moře v hektopaskalech. "There’s more on a way. When I said this I was walking in the rain..."
 
Soutěž o 2 x 2 lístky do Futura:
 
Na jaké jméno by člen Dilated Peoples neslyšel?
 
a) Ev
b) Mr. Slow Flow
c) The Weatherman
d) Michael Peretta
e) Krondon
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do 8. června. Kromě předmětu Futurum nezapomeňte připsat také civilní jméno a rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná