RUKAHORE_SHOP_BANNER

Čtvrtá kompilace stáje Ajlavmjuzik je venku. Zkus si o ni zahrát

Kompilace už nejsou v dnešní době příliš častým jevem, přesto se tu a tam nějaký ten zajímavý nosič ze skořápky vyloupne. Podobně je tomu i v případě „#podlaseba“, který navazuje na své předchůdce „Vybrané z Davu“, „Kačica s Hlavou Tigra“ a „Dillalog“. Do lisu šlo jen 3000 kusů, což značí, že by si každý zájemce měl pospíšit. A pokud chceš přes léto nějakou tu korunu či euro ušetřit, stačí zkusit štěstí v naší soutěži.

Výběrovka v sobě ukrývá 14 tracků, které obohacují i dva hosté z Čech. Tím zásadním je především MC Gey z labelu Ty Nikdy, který se nachomýtne na skladbě Lord spolu s Prezidentem Lourajderem a Eremenem. Směsice subžánrů nabízí široký záběr, který otevře oči i škatulkářským pohledům. Grafické zpracování coveru má na svědomí El Macho a součástí releasu je i limitovaná edice plakátů o rozměrech LP, kterých se na svět dostalo jen 100 kusů a každý má jedinečné očíslování.

Chceš si i ty přidat do své sbírky tento unikátní počin? Stačí nám zaslat správnou odpověď na naši záludnou otázku na soutez@bbarak.cz do pátečního poledne 5. srpna. Do předmětu uveď „Ajlavmjuzik“ a nezapomeň připojit i své jméno a adresu. Celá redakce ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o pět kusů nové kompilace Ajlavmjuzik - #podlaseba

Ve kterém roce vyšla na povrch již zmiňovaná předcházející kompilace Dillalog?

a) 2002
b) 2007
c) 2009
d) 2012
e) 2014
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Marie Sobotková
  • Marie Sobotková
  • 15.27 dne 21.07.2016

d) 2012

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná